O projektu Ušetřito.cz

Projekt Ušetřito.cz vznikl v roce 2015 za účelem předávat čtenářům informační hodnotu ve formě rad, tipů, návodů a nástrojů jak ušetřit peníze a celkově snížit každodenní výdaje, které jsou všude kolem nás. Hlavním pilířem tohoto webu je nezávislost, oproti jiným podobným webům razíme čistou filozofii – informační a přidaná hodnota na prvním místě. Jsme neovlivnitelní ze stran korporací a upřednostňujeme výhodnější tipy pro čtenáře namísto těm výdělečnějším. Ostatně více se dozvíte v krátkém úvodu o tom jak vyděláváme a proč jsme nezávislí.

Jak tato webová stránka funguje ?

Cílem je informačně pokrýt oblasti, ve kterých lidé utrácejí nejvíce peněz a pomoct tak snížit tyto výdaje. Vycházeli jsme z dat Českého statistického úřadu z minulých let. Možná si to neuvědomujete, ale na Českém internetu je velmi málo webových stránek, které o sobě mohou tvrdit, že jsou nezávislé a většinou upřednostňují výhodnější nabídky sami pro sebe, než pro čtenáře. Rozhodli jsme se těmto velkým webům konkurovat a věříme, že náš transparentní a čistý přístup k tvorbě tohoto webu nám v tom pomůže.

Naše webová stránka se zaměřuje na tyto oblasti :

  • Personalizovaný (na míru) výběr tipů a instrukcí pro snížení vašich měsíčních a ročních výdajů.
  • Návody, rady a tipy u klíčových témat, které tvoří největší výdaje (Finance, Energie, Bydlení, Nakupování apod… )
  • Veřejná poradna, ve které můžete pokládat dotazy.
  • Nástroje ve formě srovnávačů a recenzí produktů a služeb.
  • Magazín z čerstvými informacemi ze světa financí a úspor.

[alert-announce]Pokud máte nějaké tipy a podněty na vylepšení, případně rozšíření této stránky, napište nám prosím tady.[/alert-announce]