Aby zásilka dorazila neporušena

Každý jsme tu a tam nuceni něco odeslat. A často si při této příležitosti klademe otázku, do čeho danou zásilku efektivně zabalit. Poradíme vám.

To, že obal prodává, vám potvrdí každý marketingový specialista. Toto známé pravidlo se ale zdaleka netýká jen byznysu.

Obsah článku

Obal ochranný a estetický

Obaly ve své podstatě plní dvě funkce: ochrannou a estetickou. Ta ochranná je jasná: jak v našem, tak v příjemcově zájmu samozřejmě je, aby zásilka na místo doručení dorazila neporušená. Pak je tu ale další hledisko, a to reprezentativní.

S balením dárku si pohrajte

Vezměte si pohled na krásně zabalené dárky pod vánočním stromečkem. Kdyby tam ležely jen tak bez ničeho, nebylo by to ono. Jde totiž o ten krásný pocit těšení se, co se za tím krásným obalem skrývá. A pak nastupuje neméně vzrušující pomalé rozbalování. Ve výsledku je úplně jedno, co nakonec rozbalíme, nemyslíte? Už vidíte, jakou mají obaly moc? Nebo ji mít mohou? Uvidíte, s jakou odezvou se setkáte, věnujete-li balení takového dárku stejnou pozornost jako jeho výběru.

Nakupujte u specialistů

Prvním krokem je pořídit si originální obalový materiál. Zapomeňte na novinový papír a izolepu. Současný trh je mnohem bohatší, což dokazuje například nabídka e-shopu komplexmat-obaly.cz. Jeho název je výstižný – ve svém portfoliu má skutečně komplexní sortiment obalového materiálu všeho druhu. Kartonové krabice, lepící pásky, obálky, fólie, tašky, pytle, krabice na stěhování, zkrátka vše, nač si vzpomenete a co se vám může při různých příležitostech hodit.

Obalové materiály všeho druhu

Pojem obalové materiály zahrnuje vše, co primárně slouží k ochraně přepravovaného zboží. Velmi osvědčené a praktické jsou například kartonové nebo-li papírové krabice, ať již klasické třívrstvé nebo odolnější pětivrstvé, a to různých rozměrů. Pří výběru toho nejvhodnějšího vám na e-shopu komplexmat-obaly.cz dobře poslouží přehledný filtr. Jednoduše si můžete navolit nejenom požadovanou délku, šířku a výšku krabice, ale i její barvu.

Zabalíte knihu, víno i velkou fotografii

Potřebujete poslat knihu? Využijete speciální zásilkový obal nebo dárkovou krabičku konkrétního rozměru. Rádi byste obdarovanému zaslali láhev vína? Žádný problém, pro tyto účely slouží speciální dárková krabice na víno. Problematické už nemusí být ani posílání citlivějších materiálů, jakými jsou fotografie a plakáty. S nimi zase pomohou kartonové tubusy. A pokud svého blízkého chcete překvapit opravdu originálně zabaleným dárkem, zaměřte svou pozornost do sekce dárkové krabice. Zde jsou k mání opravdu kouzelně zpracované krabičky, nad kterými zaplesá srdce nejednoho obdarovaného.

 

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *