Bod G: Jak dosáhnout mnohonásobného orgasmu?

Bohužel, spousta žen má problém dosáhnout normálního orgasmu, natož mnohonásobného. Stačí však najít ten správný bod G, pohrát si s ním, vyzkoušet, co je pro vás skutečně příjemné, a potom se dostaví i ono mnohočetné uspokojení. Přivolat si navíc můžete na pomoc stimulační erotickou hračku.

O takzvaném bodu G se poprvé zmínil německý gynekolog Dr. Ernst Gräfenberg, a to už v roce 1950. Na přední stěně vagíny, tedy konkrétně mezi stydkou kostí a dělohou, se nachází místo s velice citlivou nervovou tkání, která navazuje na nervovou tkáň na klitorisu. Dokonce gynekolog uvádí, že nervová dráha z bodu G vede až k bradavkám. Jak se tedy doporučuje G-bod stimulace?

Jak bod G dráždit?

Ideální je, pokud jste vzrušená, protože v takovém stavu se bod G hledá mnohem snadněji, neboť se naplní krví. Protože je pro ženu nejsnadnější dosáhnout orgasmu stimulací klitorisu, odborníci doporučují kombinovat dráždění klitorisu s drážděním bodu G, klidně také i s drážděním bradavek.

Jestliže zrovna nemáte partnera, jenž by vám dokázal mnohonásobný orgasmus vyvolat během pohlavního styku, nebo prostě se svým milencem nedokážete orgasmu dosáhnout, pusťte do ložnice pomocníka. Vibrátor se zakřivenou špičkou slouží pro stimulaci bodu G, klitorisu, ale klidně i bradavek. Vyroben je z příjemného jemného silikonu.

I něco pro náročné ženy

Sehnat se dají modely, jež jsou speciálně vytvarované tak, že dokážou stimulovat klitoris i bod G zároveň. Sice na první pohled některé verze vypadají trochu směsně, ale věřte, že v posteli se nebudete smát, ba naopak budete křičet blahem, až uvidíte, co všechno pomůcka dokáže.

Vibrátor vám zpříjemní i předehru s vaším partnerem. V posteli se fantazii meze nekladou, tak se pusťte do experimentování. Konečně si začnete ložnicové hrátky užívat se vším všudy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *