Chcete potěšit své milované originálním dárkem? Překvapte je předmětem s vlastní fotografií

Neustálé vymýšlení vhodných darů ke každé příležitosti není ničím jednoduchým a nápady postupem času mizí jako na běžícím páse. Svátky, narozeniny, Vánoce, výročí a další příležitosti zkouší vaši fantazii, která někdy zkrátka selže a vy si nevíte rady. Jakým způsobem někomu udělat zaručeně radost?

Společné vzpomínky

Ať už zrovna přemýšlíte nad překvapením pro svou drahou polovičku, děti, rodiče či kamarády, určitě máte s danými osobami mnoho společných vzpomínek. Právě tyto zážitky se stanou skvělým prostředkem, jak oslavencům vykouzlit úsměv na tváři. Otevřete si tudíž složku s fotografiemi ve vašem počítači, pořádně ji prozkoumejte a vyberte ty nejlepší momenty.

Následně vsaďte například na polštář s fotkou, 3D lampu, elegantní krabičky, keramiku, visačky na kliku nebo kterýkoliv další produkt, jemuž můžete vštěpit vlastní design. Určitě vás potěší, že kvůli realizaci takového daru opravdu nemusíte objíždět specializované obchody po celém širém okolí a čekat týdny na jeho zhotovení.

Je to jednoduché

Pokud ještě sedíte u počítače, otevřete si internetové stránky známého obchodu wanapix.cz, který se zaměřuje na tvorbu originálních předmětů na přání. Zaujal-li vás například fotopolštář, rozklikněte si danou kategorii, vyberte konkrétní kus, jeho velikost a následně zamiřte na výraznou modrou ikonku „Přizpůsobit“.

Vyskočí na vás intuitivní systém, v němž zvládne vytvořit mistrovské dílo úplně každý jedinec. Hlavně si dávejte záležet na každém detailu, jelikož se přece jen jedná o dárek z lásky. Po dokončení vaší objednávky se dočkáte rychlé dopravy až k vám domů. V případě jakýchkoliv dotazů se nebojte obrátit na speciálně vyškolenou obsluhu tohoto e-shopu a nechat si s čímkoliv poradit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *