Chcete rychlou půjčku zdarma?

Rychlé půjčky představují poměrně elegantní způsob, jak vyřešit menší nedostatek finančních prostředků před výplatou. Bohužel jsou poměrně drahé, ale ani to pro vás nemusí být překážkou, Stačí, když se poohlédnete po akčních nabídkách typu „první půjčka zdarma“. Ještě jste o nich neslyšeli? Poskytovatelé mikroúvěrů je využívají pro nalákání nových zákazníků. Přesto není důvod, proč byste se měli nulovému RPSN bránit.

Proč někteří poskytovatelé půjčují zdarma?

Půjčky do výplaty jsou nedílnou součástí nebankovního trhu již po mnoho let, avšak akční nabídky na půjčku zdarma přišly relativně nedávno. Poskytovatelé mikroúvěrů měli pro zavedení novinky pádný důvod – banky jsou rok od roku benevolentnější a ochotněji půjčují i menší částky, a to dokonce klientům s nižšími či nestabilními příjmy.

Dalším důvodem je velká konkurence – na kvalitní nebankovní půjčky narazíte na každém rohu a půjčka zdarma je jedním ze způsobů, jak získat konkurenční výhodu. Ovšem pozor – některé společnosti půjčují pouze zájemcům, kteří nemají jinou nesplacenou půjčku.

usetrito.cz_viasms_cz_01

Pokud vám nejde do hlavy, proč nebankovní společnosti rychlé půjčky zdarma nabízí, vězte, že k tomu mají dobrý důvod a rozhodně netratí. Faktem je, že půjčky do výplaty využívají lidé opakovaně. Půjčí-li si klient například pětkrát, poskytovateli se náklady vynaložené na akční nabídky doslova vrátí i s úroky.

Samozřejmě jde také o navození solidního dojmu a celkové zlepšení image společnosti. Tedy alespoň u společností, které na trhu působí dlouhodobě a jde jim o dobré jméno.

Co z toho plyne pro vás? Ať už poskytovatel nabízí půjčku zdarma z jakéhokoliv důvodu, vás by mělo zajímat, že ušetříte. A nebudete-li si půjčovat pravidelně, pak není co řešit – získáte menší finanční injekci a váš rozpočet neutrpí ránu jako v případě běžné půjčky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *