Darujte svým blízkým šanci zhubnout

Stále ještě nemáte vymyšlené všechny dárky? Sháníte originální prezent pro svou maminku, přítelkyni či kamarádku? Pokud víte, že bojuje s váhou a stále se neúspěšně snaží zhubnout, možná by jí udělal radost revoluční hubnoucí program.

Hubnutí je vždycky běh na dlouhou trať. Nestačí dva týdny držet dietu, protože i kdyby se během této doby podařilo zhubnout, kila pravděpodobně do pár týdnů naskočí zase zpět. Kdo chce skutečně změnit svou postavu, musí proměnit životní styl. A právě program Get Fit Online k tomu dokáže dobře nastartovat.

Hubnutí není pouze o stravě

Většina lidí, kteří si řeknou, chci zhubnout, si myslí, že postačí změnit jídelníček. To je ovšem omyl. Strava je pouze jedna část a tu druhou představuje pohyb. Není nutné hned běhat maraton, postačí i dostatek chůze nebo domácí cvičení. Sami si prostě zvolíte vyhovující aktivitu.

Hubnoucí program Get Fit Online na tohle myslí. Na rozdíl od jiných podobných programů přináší nejen jídelníček na hubnutí, ale také porci pravidelného pohybu. Hubnutí s ním je jednoduché, jelikož nemusíte zdlouhavě nad ničím přemýšlet. Prostě dostanete předpis aktivit i jídla s tím, že kdyby vám nějaké pokrmy nevyhovovaly, lze je nahradit alternativními.

Co tedy darujete s Get Fit Online?

Get Fit Online vytváří každému hubnoucí program na míru. Univerzální recept na hubnutí totiž neexistuje, každý potřebuje něco specifického. Po vyplnění základních údajů se tedy vygeneruje program. Člověk dostane seznam potravin, které bude potřebovat na vaření v příštích pěti dnech, denně uvidí dietní recepty na hubnutí i s přesnou gramáží. Každé dva až tři dny dostane rovněž cvičební video. Důležité je, že díky tomuto systému bude mít motivaci dané předpisy dodržovat. Většinou stačí měsíc, abyste si zvykli na takový nový životní styl a potom si jej už zvládli udržet.

Na GetFitOnline.cz jsou k dispozici různé vánoční dárkové poukazy na patnáctidenní, třicetidenní, šedesátidenní, nebo dokonce devadesátidenní program. Není to až tak drahý dárek a ani k němu nepotřebujete nic speciálního vědět. Voucher vám přijde poštou, vy ho předáte pod stromeček a obdarovaný pak jen použije daný slevový kód a začne hubnout.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *