Dopřejte si kvalitní potraviny značky Bassta za výhodnou cenu

Nedovedete si představit přípravu Vaší oblíbené pizzy bez oliv? Při přípravě tohoto pokrmu můžete použít olivy značky Bassta.

Olivy jako součást zdravé stravy

Potravinová značka Bassta se zaměřuje především na výrobu velkogramážních potravinových produktů. V jejím portfoliu tak najdete gastro balení olivy balené v plechovkách, skle i vakuovaných sáčcích. Z nabídkového katalogu lze objednat, jak černé, tak zelené olivy. Možná jste doposud neměli tušení, že černé olivy jsou skutečně dozrálé zelené olivy patřičného druhu. Zelené olivy určené pro jídlo se češou nezralé, zatímco černé olivy musí být vždy zralejší, aby se daly chutně konzumovat. Černé olivy jsou také bohatší na olej. Ať už se rozhodnete pizzu nebo jiný pokrm ochutit olivami, budete v obou případech jíst zdravě. Olivy nemusí tvořit pouze součást hlavního jídla, ale také nejrůznějších zeleninových salátů či teplých jídel z těstovin. Pojídat můžete například zelené olivy plněné paprikovou pastou také jen tak večer při vínu.

Nezapomeňte do nákupního košíku přidat také gastro balení zeleniny či jiných pochoutek značky Bassta

Při nakupování v tomto e-shopu www.bassta.cz najdete také pestrou nabídku na další gastro balení. Španělské potraviny v gastro balení jsou zárukou nejvyšší kvality. Tyto potraviny jsou výsledkem pečlivého výběru mezi širokým portfoliem výrobců. Značku Bassta najdete u gastro balení sterilovaného ovoce a zeleniny, tuňáku ve slunečnicovém oleji či žampionů. Jen stěží si lze představit přípravu různých zeleninových pokrmů bez olivového oleje. Používá se nejen při přípravě studené, ale také teplé kuchyně. Bassta poskytuje především velký výběr olivových olejů vyráběných z pokrutin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *