Jak ušetřit, když se vám porouchá turbo? Pořiďte si repasované!

Máte pocit, že se váš plechový miláček zadýchává a bez zjevného důvodu ztrácí výkon? Příčina může být ve vadném turbodmychadle. S ohledem na velký počet otáček je životnost této součástky omezená a jednoho dne čeká výměna každého majitele motorových vozidel. Ale na koho se obrátit, když nemáte dost peněz na nové turbo? Odborníci ze společnosti TURBINY CZ s.r.o. vám ho opraví nebo pošlou repasovaný kus v perfektním stavu.

Z opravy a repase nemusíte mít strach

Kvalifikovaní technici z TURBINY CZ mají s opravami a repasí turbodmychadel bohaté zkušenosti. Zvládnou opravit většinu poškození, což přijde vhod každému, kdo nechce investovat do nového náhradního dílu. Samozřejmě se může stát, že turbo opravit nejde – pak obratem dostanete kvalitní repasované, které je oproti novému podstatně levnější.

Chcete zbrusu nové turbo?

Pokud se nespokojíte se staršími náhradními díly, budete nadmíru spokojeni, protože specialisté na turbodmychadla nabízí nová turba předních světových výrobců. V nabídce najdete produkty značek Garrett, Holset, Toyota, Mitsubishi, IHI či Borg Warner Turbo System. Na své si tak přijdou majitelé vozidel všech značek, ovšem s prázdnou neodejdete ani v případě, že vám v garáži odpočívá méně tradiční model. TURBINY CZ vám vhodné turbo zajistí na objednávku. Standardní turbodmychadla jsou skladem a díky rychlé expedici můžete mít zásilku již na druhý den. Vyhovuje-li vám osobní odběr, pak si zboží vyzvednete na některé z poboček nebo v centrálním skladu.

Nabídka specializovaného prodejce čítá také náhradní díly, polotovary a opravné sady. Tedy veškeré komponenty, které byste mohli potřebovat při opravě turbodmychadla vlastními silami.

Ať už se nakonec rozhodnete pro nové, nebo repasované turbodmychadlo, získáte záruku na 12 měsíců. Více na www.turbiny.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *