Laciné letenky jsou dnes dostupné každému

Také šetříte doslova na každém rohu? Pokud ano, nezapomínejte na možnost i výhodného cestování. Ta nesouvisí jenom s tím, že budete levně tankovat, nebo budete volit správné vlakové a automobilové linky. Správnou cestou je také vyhledávat levné letenky. Letecká doprava má dnes několik pozitiv, a to:

  • Cenovou dostupnost
  • Pohodlnost a bezpečnost
  • Rychlost

Podívejte se společně s námi na to, jak můžete levnou letenku získat hravě i vy sami. A to ať už letíte na dovolenou, nebo poznávací zájezd.

Vyberte si správné letiště

Na letišti váš let přirozeně zajímá. Je tedy více než jasné, že vaším cílem bude hledat takové letiště, odkud lze do konkrétní destinace letět, ale i hledat takové letiště, kde budete mít jistoty spojené s tím, že váš let bude nejvýhodnější. Velmi dobře dnes vycházejí letenky z Prahy, které rozhodně nejsou nijak drahé. Ušetřit lze ale i tím, že si koupíte let začínající na některém z menších tuzemských letišť, kam se řadí například Brno, stejně jako to může být Ostrava nebo Brno. I odtud lze vyrazit do světa.

Porovnání cen je jednoduché

Nejenom, že cenu může ovlivnit konkrétní letiště. Ušetřit můžete i tím, že si koupíte let u správné letecké společnosti a ve správném termínu. Jak to udělat? Cesta ke správné ceně je také jednoduchá. Stačí si jenom jednotlivé letenky a jejich ceny porovnat. To lze učinit celkem jednoduchým způsobem, a to online. Umožní vám to Pelikán.cz letenky, kde si vyberete letiště, termín odletu a příletu, stejně jako cílovou destinaci. Poté už jenom jednoduše vyberete ten let, který v požadovaném termínu vychází nejlépe. Pamatujte na to, že ceny se mohou lišit třeba i o několik desítek procent.

Sledujte slevové akce

I aerolinky často přicházejí se slevovými akcemi. Ty mají logicky za cíl získat nové zákazníky a naplnit konkrétní lety. Jak se k takovým slevovým nabídkám dostat? Můžete buď porovnávat ceny podle výše napsaného postupu, nebo můžete sledovat různé cestovatelské tipy. Naším skvělým příkladem, který nezklame, jsou letenky do New Yorku. Navštívit Big Apple, jak se městu také říká, je aktuálně velmi výhodné. Najít však lze i řadu dalších tipů, a to ať už máte v plánu procestovat svět, nebo budete chtít zůstat u evropských destinací.

Přizpůsobujte se

Máte pevně daný termín a trváte vždy na přímém letu? Ne vždy je to správná volba. Mnohdy platí, že v konkrétních termínech jsou ceny letenek nižší, než v jiných. Stejně tak platí, že pokud zvolíte let s přestupem, budete sice cestovat o něco déle, ale můžete se to pozitivně podepsat i na jeho ceně. I to je důvod, proč se vydat právě touto vyhledávanou cestou, která nezklame ani vás. Zkuste to a cestujte levně po celém světě. Koupit si tu správnou letenku je skutečně hračkou. A zvládnete to online.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *