Levné parfémy pro muže – tip na dárek

levné parfémy

Levné parfémy a vůně pro muže – jak se v tom vyznat ?

Dám vám jednoduchou hádanku. Ženy to rádi nakupují, muži tomu většinou nerozumí. Co to je? Pokud vaše odpověď zněla parfém, připište si na svůj účet zlatého bludišťáka. Pánská vůně je velice specifická, hlavně, když se muž vrátí například z fotbalového tréninku nebo z posilovny. Pravdou je, že většina mužů se více stará o vůni ve svém autě, než o svou vlastní vůni. My se dnes podíváme na levné parfémy, které jsou dostupné na našem internetu. A pokud právě hledáte vhodný dárek pro vašeho muže, nechte se inspirovat.

Nejdřív se ale pojďme podívat odkud se vlastně parfémy vzaly. Slovo parfém pochází z latinské slova „per fumum“ volně se toto slovní spojení dá přeložit jako „prostřednictvím kouře“. Tekutá podoba parfému nejspíš vychází z vonných olejů, které se používali ve středověku. Součástí módy se však parfémy staly, až když je do svých portfolií zakomponovaly slavné značky. Parfém by měl na pokožce vydržet 6-8 hodin, vzhledem k vysoké koncentraci esenciálních olejů.

Levné parfémy pro mužeS létem přichází změny, které by se měly týkat nejen pánského šatníku, ale také pánských vůních. Levné parfémy pro muže. Krásná vůně, která vás nejvíce vystihne, ale bez nutnosti utratit mnoho peněz. Těmito slovy vás uvítá prodejce levných pánských parfému. Nejedná se o žádné náhražky, ale o laciné parfémy bez jména, které voní jako originál. Za pár stovek tedy budete vonět stejně jako kdybyste za parfém utratili několik tisíc. Myslím si, že levné parfémy jsou skvělým marketingovým tahem, jak přilákat pánské zákazníky, kteří bývají v tomto tématu velice konzervativní.

Levné parfémy nemusí být vždy jen kopie, nebo náhražka, kterou vám nabídnou někde na vlakovém nádraží. I když vám bude jeho prodejce tvrdit, že je to originál Hugo Boss za 150 kč. Mnohem lepší variantou je koupit si „no name“ parfém, kde platíte pouze za recepturu a výrobu. Svým nákupem tedy nepodpoříte hollywoodské hvězdy, které slavné značky využívají ke své propagaci. Nákupem levného parfému můžete také ušetřit a to už stojí za zvážení. Tak na co čekáte?

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *