Levný poznávací zájezd do Paříže, nebo Říma

Paříž a Řím – tato dvě evropská města jsou jako stvořená pro poznávací zájezdy. Osmi denní zájezdy vám umožní projít si všechna zajímavá místa, historické památky, muzea a další v Římě či Paříži. Vyberte si z bohaté nabídky poznávacích zájezdů a můžete vyrazit za poznáním a romantikou. Obě města vám nabídnou noční romantické procházky i nákupy módy a především památky.

Výlet do Paříže je vždy nezapomenutelný zážitek. Poznávací zájezd Paříž vám umožní projít se tímto kouzelným městem, nasát atmosféru. Paříž je městem plným vůní a nejrůznějších chutí. Je jedno s kým hodláte zájezd absolvovat, vždy si jej řádně užijete.

Paříž při svých cestách Evropou rozhodně nevynechejte

Romantické město plné kostelů, muzeí a s velmi zajímavou historií je městem všech zamilovaných i milovníků umění. Nesmíte zapomenout navštívit památky jako je Eiffelovu věž, katedrálu Notre Dame, Saint Chapelle – nejstarší dochovanou část středověkého hradu, Vítězný oblouk a mnoho dalších. Rovněž se musíte projít po slavné Champs-Elysées, která je plná luxusních butiků a na své si přijdou milovnice módy. Pány jistě bude lákat slavný Moulin Rouge. Společně můžete vyrazit na večeři a ochutnat místní vína a další speciality.

Poznávací zájezd Řím za romantikou

Za romantikou můžete vyrazit také do Říma. Poznávací zájezd Řím je vhodný pro páry, rodiny i jednotlivce. V Římě navštívíte celou řadu památek a vy nebudete vědět, kam se vypravit dříve. Nádherná atmosféra slunné Itálie vás pohltí a v Římě na vás dýchne kus historie. Stačí zajít podívat se na Koloseum, do Pantheonu, na náměstí Piazza Navona, které je považováno za nejkrásnější náměstí na světě nebo můžete vhodit minci do fontány di Triveri. Ve Vatikánu můžete při troše štěstí zahlédnout Papeže. Řím je město s bohatou historií a nudit se zde rozhodně nebudete.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *