Na trh přichází nový Samsung S23. Čím vás zaujme?

Málokterý znalec by mohl zpochybnit kvalitu jedné z nejpopulárnějších řad mobilních telefonů, kterou představuje kategorie Samsung S. V průběhu let se tato zařízení zařadila mezi technologicky nejvyspělejší produkty s celou škálou moderních inovací. Na začátku tohoto roku se budeme moci těšit z představení nejnovějšího modelu. S jakými výhodami předběhne svou konkurenci?

Vysoká očekávání

Nejdříve se zaměříme na design, v jehož případě by Samsung Galaxy S23 neměl příliš vybočovat ze zajetého stereotypu. Změny se dočkají pouze nepatrné detaily, mezi něž patří třeba o něco méně zakulacené hrany, posunutí teleobjektivu o několik milimetrů nebo menší šířka rámečků. Zajisté vás však budou zajímat spíše informace ohledně samotného systému nové řady.

Prvním podstatným benefitem je údajné rozšíření vnitřní paměti, kdy se dočkáme variant 128, 256 a 512 GB. Zatím ještě nemáme tušení, s jakým procesorem přijde nejnovější Samsung S23, ale spekuluje se o možnosti v podobě čipu MediaTek.

Lepší baterie?

Bezesporu mnoho lidí by ocenilo u nového modelu S23 vyšší kapacitu baterie a samozřejmě i její rychlejší nabíjení. Podle nejnovějších informací by daná společnost měla vyslyšet několikaleté prosby a vybavit moderní telefony kapacitami 4 000 (levnější zařízení) a 5 000 mAh (dražší modely). Jak to asi bude se samotným výkonem během nabíjení?

Důležitým údajem je i nepostradatelný fotoaparát. V tomto případě se snad dočkáme 200Mpx snímače Isocell HP3, který náš potěší výbornou kvalitou fotografií i videí. Na výsledný produkt si ještě chvíli počkáme, a tak nám nezbývá než doufat, že se společnost poučí z minulých chyb a přijde s vážně vychytaným zařízením pro náročnější zákazníky. Pokud ano, v dané cenové kategorii se bude jednat o velmi zajímavou volbu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *