Neutrácejte za webovky zbytečně – i levné webové stránky mohou být správné po stránce SEO

Potřebujete webové stránky optimalizované pro všechna zařízení, které se rychle načtou a budou SEO friendly? Ani takto zoptimalizovaný a funkční web nemusí být drahý.

Dobrá agentura nabízející tvorbu webových stránek pokládá zmíněné požadavky za naprostou samozřejmost. Udělat web totiž není jen „nahodit“ do grafiky pár textů. 2Rsolutions je agentura, která ví, že funkční stránky musí splňovat řadu parametrů, a podle toho je rovněž pro zákazníky navrhuje a realizuje. I z toho důvodu je až 90 % zákazníků firmy stálých, a tedy s firmou spolupracuje déle než 5 let.

Obsah článku

Pro počítač, tablet i různé mobily

Ani jedno z těchto zařízení nelze podceňovat. Z mobilních telefonů je dnes na webovky až 40 % přístupů a předpokládá se další nárůst. Stránky, které se na mobilu, jak se říká, rozbijí, jsou pouhý nefunkční polotovar. Tento nedostatek rozhodně neomlouvá, ani když jde o stránky zdarma či za pár korun. R2solutions nabízí levné webové stránky, které rozhodně polotovarem nejsou a fungují na všech zařízeních.

Nenechte se vyhledávači penalizovat za pomalou rychlost vašich stránek

Méně zkušení klienti si neuvědomují, že od rychlosti načítání jejich stránek se odvíjí i jejich úspěšnost. Pomalé stránky penalizují vyhledávače i zákazníci samotní. Nechtějí čekat. Prostě odejdou. Obvykle ke konkurenci, nebo ztratí zájem o produkt či službu zcela. Dnešní svět je rychlý a rychlé musí být i webové stránky.

Každé webovky potřebují správně nastavené on-page SEO faktory

SEO není žádné kouzelné zaklínadlo, jak z klientů tahat peníze. Správné nastavení on-page SEO faktorů by rozhodně ani u levných webovek nemělo být za příplatek. Je naprostou samozřejmostí, že má web správnou sémantiku a jsou dle pravidel používané HTML značky. Stránka musí mít H1 jako hlavní nadpis, vhodně používat třeba zvýraznění apod. Nemusíte se tím zatěžovat. R2solutions ví, co vaše stránky pro správné SEO potřebují. Stránky mají vždy vysokou kvalitu kódu a jsou dobře viditelné roboty vyhledávačů. Celkově vyhledávače posuzují až 200 dílčích on-page faktorů současně.

Webové stránky, které myslí na to, co potřebujete

Tvorba webových stránek není prací podle šablony. Vždy je nutné poznat klienta a doporučit mu optimální řešení právě pro něj. Nechte si u R2solusions udělat webové stránky. Zjistíte, že dobré nemusí znamenat drahé.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *