Nové auto bez půjčky? Jde to!

Už několik let šetříte na nový automobil, ale k naspoření dostatečné částky na svůj vysněný vůz máte stále daleko? Přestaňte šetřit a dopřejte si nové auto hned bez čekání. Zdá se vám to nemožné? A co teprve když vám prozradíme, že nové auto můžete mít každé dva či tři roky?

Neťukejte si na čelo, tohle je dost dobře možné, i když nevyděláváte zrovna miliony ročně. Operativní leasing dává běžným lidem šanci jezdit v nových bezpečných automobilech.

Na co auto vlastnit? Prostě ho používejte

Operativní leasing se vám určitě nebude líbit, pokud věci rádi vlastníte. Mentalita současné generace je ovšem trochu jiná od té předchozí. Dnešní mladí lidé nemají potřebu vlastnit dům, auto, zahradu, garáž. Rádi si věci jen pronajímají, protože pokud něco doopravdy vlastníte, je s tím daleko více starostí. A přesně na tomhle je postavený operativní leasing. Jezdíte bez starostí, což úspěšným lidem vyhovuje.

Delegujte starosti na jiné

Na co ztrácet v životě čas tím, že se budete snažit přezouvat kola, pamatovat na každoroční výměnu dálniční známky, objednávat se na pravidelné kontroly do servisu, hledat nejvýhodnější pojištění. Všechno tohle za vás může udělat někdo jiný a v případě operativního leasingu i udělá. Vy budete jen každý měsíc platit stanovenou částku.

Nikde se neupisujete

Pokud si myslíte, že v případě operativního leasingu si vlastně pořizujete auto na splátky, jste na omylu. Operativní leasing spočívá v tom, že platíte splátky pouze po dobu několika let. Třeba u známé společnosti Driveto jde konkrétně o 6-60 měsíců – vyberete si. Až doba uplyne, jste naprosto volní a je jen na vás, co uděláte dál. Buď si auto za zůstatkovou cenu odkoupíte, nebo uzavřete novou smlouvu na nějaké úplně jiné. Případně se třeba rozhodnete, že operativní leasing vůbec není pro vás. Takových lidí je ale hrozně málo. Ono je totiž pohodlné, když jen jezdíte a o nic se nestaráte. Podnikatelé si navíc mohou dát měsíční splátky do nákladů.

Získáte vůz přesně podle svých představ

Jak se zvyšuje zájem o operativní leasing, rozšiřuje se také nabídka leasingových společností. Díky tomu si můžete dlouhodobě pronajmout dodávku, luxusní auto, co bude reprezentovat vaši firmu, i nějaký obyčejnější kousek, co nezruinuje váš rodinný rozpočet. Třeba taková Toyota RAV4 Active začíná na necelých 13 000 Kč měsíčně bez DPH. Jiná auta se však dají sehnat i kolem tří tisíc korun.

Chcete-li si udělat lepší představu o tom, jaká všechna auta se dají na leasing sehnat, a hlavně které služby leasingové společnosti nabízí, podívejte se na web společnosti Driveto. Lepší odborníky budete v této oblasti hledat těžko. O svět automobilů se skutečně zajímají, což dokazuje i řada zajímavých textů na webu. Začněte třeba tím Jak to vypadá, když se za jízdy propadnete do silnice.

 

Publikováno
V rubrikách Auto

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *