Obývací stěna nemusí stát celou výplatu

Zařizujete interiér domu a přišla řada na obývací pokoj? Podívejte se jak ji zařídit tak, abyste se v ní cítili dobře nejen vy, ale i vaše návštěva.

Každý člověk chce, aby se v jeho obýváku cítili hosté i rodina dobře. Je proto třeba zařídit ji tak, abyste s ní byli spokojeni na mnoho let. Kromě barvy, podlahy a doplňků je důležitý nábytek. Mezi nejvýraznější prvek patří obývací stěna. Zabírá dostatek prostoru k tomu, aby zaujala nejvíce a přitáhla pozornost. Pokud tedy toužíte po nové obývací stěně vyberte si ji podle svého vkusu a stylu.

Před jejím výběrem se zamyslete nad tím, jak velký obývací pokoj doma máte. Prostorné obývací pokoje mohou disponovat nižším nábytkem stavěným do šířky. Menší obývací pokoj potřebuje nábytek dříve tažený do výšky. Prostor nejen opticky zvětší, ale také poskytnou dostatek úložného prostoru, který lidé v menších bytech potřebují.

Vybírejte si obývací stěnu podle toho, jakou máte podlahu

Máte-li doma tmavší podlahu, kontrastně k ní můžete zvolit světlejší obývací stěnu. Naopak tmavší nábytek můžete zvolit do světlejšího obývacího pokoje, díky kterému bude působit více uspořádaně elegantně.

Obývací stěny se vyrábějí v různých designech. Díky tomu si umíte vyskládat obývací pokoj podle svých snů. Pokud jste milovníkem vintage, rustikálního či minimalistického stylu, obývací stěny naleznete iv takových provedeních. Jednotlivé obývací stěny umíte mezi styly kombinovat. Vintage obývací stěna se hodí do moderních stylů, a minimalistická sestava zase zapadne do interiéru v každém stylu.

Hledáte kvalitní sestavu, za dobrý peníz? Na drevko.cz naleznete obývací stěny z kvalitních materiálů odolných vůči poškození a zničení. Jsou vyrobeny z materiálů, které se snadno kombinují s doplňky a barvami v místnosti.

Pokud hledáte klasičtější provedení vyberte si obývací stěny v provedení dřeva nebo imitace dřeva. Pokud jste extravagantnější, sáhněte po lesklých obývacích stěnách či sestavách s výraznou strukturou. Na dřevko naleznete rustikální obývací stěny, jednoduché sestavy, minimalistické obývací stěny či vintage obývací stěny.

Obývací stěny jsou výborným doplňkem, který oceníte v malých i velkých bytech. Můžete do nich odložit dostatek věcí jako jsou skleničky, dekorace, dekorační prvky, knihy, televizní příslušenství a jiné. Dopřejte si v obýváku to nejlepší. Vyberte si obývací sestavy z pohodlí domova a plánujte si celý design vašeho obývacího pokoje.

Více na drevko alebo zde.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *