Peníze dostanete na cokoliv

 

Snížením procent, která určují, kolik budete mít v případě přijetí hypotéky za svou nemovitost dispozici finančních prostředků, se snížilo také riziko, že klient nebude moci své závazky splatit. Je to pro něho prostě mnohem menší zátěž.

Majitel nějaké dražší nemovitosti je většinou ve velké výhodě. Nejen, že má kde bydlet, ale jeho majetek mu může pomoci i v nějaké hmotné nouzi. Žadatel o půjčku, který nemá majetek žádný, musí pořádat některého svého přítele nebo příbuzného, aby vložil jako zástavu svůj majetek a tím pomohl získat půjčku.

A to bývá někdy problém. Ne vždy se takový dobrý přítel najde. Máte-li nemovitost, máte vyhráno. S hypotékou nebude problém. Dříve mohl mít žadatel o finanční výpomoc možnost získání 100% hypotéky. Dnes už to možné není ani u bankovních a ani u nebankovních institucí. Ještě donedávna bylo také možné získat alespoň devadesát procent.

V současnosti je standardem sedmdesát procent z odhadní ceny vaší nemovitosti. Na první pohled se to možná tak nezdá, ale je to v podstatě v určitém smyslu výhoda. Zátěž, kterou na sebe půjčkou berete, nebude tak velká a snáze se s ní vypořádáte. Možnosti nebankovní hypotéky jsou velice široké.

Můžete si s její pomocí vyplatit exekuce nebo odjet na vysněnou dovolenou.

Většinou se totiž jedná o půjčky, které jsou bezúčelové.

Přesto, že tedy už není v podstatě možné získat 100% hypotéku, máte velkou spoustu možností, jak si splnit i přes tuto malou drobnost své sny. Nebo se jen zbavit některého problému a večer opět klidně usínat.

Pro svůj klidný spánek nemusíte udělat nic více nežli vyplnit on-lime formulář a nafotit nemovitost. Pak vše odeslat a počkat, kolik peněz vám za ni bude nabídnuto. A co dál? Uvařte si kávu, v klidu se usaďte do oblíbeného křesílka a začněte plánovat, jak s těmi finančními prostředky nejlépe naložíte. Budou tu totiž opravdu bleskovou rychlostí. Tak co myslíte, dovolená nebo nejprve ta exekuce?  Teď už je to opravdu jen na vás. Ale vzhledem k tomu, že sedmdesát procent je také dost (co na tom, že vás 100% hypotéka minula), možná, že vám zbude na obojí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *