Prodej nové etapy rezidenčního projektu v Praze na Vackově byl zahájen

Bydlete v samotném srdci hlavního města, přitom však v klidné lokalitě vhodné pro rodiny s dětmi. Stavba rezidenčního kompaktního projektu pokračuje, přičemž brzy vyrostou další čtyři bytové domy, které poskytnou zázemí nejen rodinám s dětmi.

Pokud jsou ve vašem hledáčku nové byty Praha, developerská společnost Metrostav Development spustila prodej osmé etapy známého rezidenčního projektu Byty Na Vackově. V dalších čtyřech domech, které se přidají k těm stávajícím pěti, bude k dispozici celkem 124 bytů s dispozicemi od 1+kk až po 5+kk. Všechny byty mají k dispozici buď předzahrádku, terasu, nebo balkon. Součástí projektu jsou i nebytové prostory a 91 garážových stání.

Dokonale navržený projekt

Vzhledem k tomu, že se ve stavebním průmyslu klade důraz na nízkoenergetické řešení, tak i unikátní projekt Byty Vackov je navržen v nízkoenergetickém standardu B.

Projektu vtiskl nezaměnitelný rukopis proslulý architektonický ateliér KAAMA, který má na svém kontě už celou řadu urbanistických projektů, zastavovacích plánů i samostatných budov. V posledních letech se zaměřuje i na rezidenční projekty v Praze, přičemž ateliér navrhoval i čtvrtě ve Velké Chuchli, na Kavčích Horách i v Dejvicích.

Bydlete v atraktivní části

V posledních několika měsících se zvyšuje zájem o byty Žižkov, ostatně není se čemu divit, protože tato pražská část nabízí plnou občanskou vybavenost. V pěší dostupnosti projektu je vše, na co si jen vzpomenete, tedy od obchodů, kaváren a restaurací, přes divadla, galerie a parky, až po školy, školky a ordinace. Žižkov se pomalu stává vyhledávanou moderní čtvrtí poskytující maximální komfort.

Připravované novostavby Praha splňují standardy, které moderní člověk očekává. V bytě si určitě dokážete představit strávit zbytek svého života, protože exteriér i interiér odpovídá vysokým nárokům na bydlení. Developerský projekt je minimalistický, nechybí mu elegance a maximální funkčnost.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *