První půjčka zdarma – jak ji získat?

 

Poprvé si můžete půjčit zcela zadarmo a bez úroků, jak na to?

Když se řekne první půjčka zdarma, rozhodně to neznamená, že jde o nějaký sen, na který dosáhnou jen vyvolení. Tak tomu vůbec není, protože je připravena pro každého, kdo si u té či oné společnosti poskytující nebankovní půjčky ještě nepůjčoval a měl by to v dohledné době změnit. Bude to velmi jednoduchá práce, nemusíte kvůli tomu chodit kamkoliv osobně, také samozřejmě nebude nutné zvedat telefon a vyřizovat půlhodinový hovor.

Napoprvé to bude zcela zdarma, když…

Každá nabídka má samozřejmě své podmínky, to je zcela jasné a přirozené. Má je i takzvaná první půjčka zdarma, pokud ji totiž chcete využít, musíte splatit dlužnou částku do určeného data. V opačném případě budou úroky účtovány v běžném rozsahu, pokud nedodrží žadatel o půjčku ani klasický termín, pak mohou samozřejmě přijít ke slovu i sankce. První půjčka zdarma je o tom, že splatíte vše do poslední koruny nejpozději v den, který určí poskytovatel. A pokud tuto podmínku dodržíte, úroky se platit nemusí – alespoň tedy napoprvé, druhý pokus bohužel nepůjde.

Nebojte se informovat, je to snadné

Více základních podmínek tu vlastně není, tedy pokud samozřejmě splníte ty, které jsou určeny pro přijetí žádosti u klasické půjčky. A které že to jsou? Rozhodně nemusíte mít strach, je jich opravdu jen pár…

  • Doložení stálého příjmu. Výpis z účtu za poslední čtvrtletí, bez kterého půjčku nelze schválit.
  • Trvalé bydliště na území ČR. Nemusíte mít rovnou státní občanství, půjčit si mohou i cizinci.
  • Věk. Jinými slovy, žadatel musí být starší 21 let a současně nepřejít věkovou hranici 77 roků.

Vidíte sami, že podmínky jsou v podstatě hodně benevolentní. Doložit příjem je nutné ze zákona a poskytovatel půjčky s tím nic neudělá. Nakonec, ze strany žadatele jde také o určitý projev dobré vůle, jímž se prokáže fakt, že splácení nebude dělat velmi pravděpodobně žádný problém! Půjčka ihned je tu pro každého, kdo splní pár základních bodů, což je drtivá většina žadatelů. Procento schválených žádostí je totiž statisticky mimořádně vysoké!

V každém případě jde o pár okamžiků

Potvrdíte totožnost, trvalý příjem a dostanete peníze, je to vážně snadné. První půjčka zdarma je u moderních poskytovatelů nebankovních úvěrů naprostá klasika. Vězte, že konkurence je dnes poměrně vysoká – a kdo by podobnou možnost nenabízel, nepochybně by hodně tratil. Proč také stát fronty? Přesně tuhle půjčku si sjednáte velmi snadno online, takže není třeba vstávat brzy ráno a jít na kamennou pobočku ještě před zaměstnáním, nebo naopak spěchat z práce už brzy odpoledne. Skutečně, žádný háček a složitost v tom nehledejte, poprvé bude půjčka zcela zdarma, to znamená bez jakýchkoliv úroků – uhradíte jenom jistinu! A to se přeci vyplatí, že? Půjčku navíc kromě toho vyřídíte v řádu minut, půjde to opravdu doslova jako po másle…

Vyberte si seriózního poskytovatele

Když si chcete sjednat nebankovní úvěr, měli byste tak učinit po delší úvaze. Totiž, není všechno zlato, co se třpytí, a ve světě těchto půjček to platí určitě dvojnásob. Podle čeho bychom si tedy vlastně měli vybírat poskytovatele krátkodobých finančních injekcí? Především je to jejich pověst, která by je měla ideálně předcházet. Pozitivní reference napoví totiž hodně o tom, jak byste se měli orientovat i vy. Vždyť bez dobrých ohlasů si nekupujete ani elektroniku nebo jiné zboží, není tomu tak? A byla by určitě škoda zbytečně opakovat chyby druhých. Důležité je také prohlédnout si úrokovou sazbu, RPSN (roční procentní sazbu nákladů) a samozřejmě i paletu doplňkových služeb. Je pestrá a umožní případný odklad splátek?

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *