Recenze HUAWEI P50 Pro: Vyplatí se koupit?

Huawei nadále ukazuje svou zdatnost s Huawei P50 Pro, což je krásný telefon, který nabízí vynikající výkon a má působivý hlavní fotoaparát. Nyní si mobil podrobně otestujeme.

Design & Obrazovka

V paradigmatu tabletových smartphonů je Huawei známý svým vynikajícím průmyslovým designem a příkladnou kvalitou zpracování. Kromě elegantního sladění barev a designu se podívejme na některé parametry.

Obrazovka OLED má úhlopříčku 6,6 palce a její okraje jsou zakřivené do kovového rámu. Zařízení o rozměrech 2,87 palce x 6,25 palce x 0,33 palce se vyznačuje úzkými rámečky a přední kamerou v centrálním děrovacím otvoru, což umožňuje poměr obrazovky k tělu 91,5 procenta. Na skleněném pouzdře je méně pravděpodobné, že zanechá otisky prstů, což je velmi oceňovaný design.

P50 Pro váží 195 gramů, takže se pohodlně drží a ovládá i jednou rukou. Jako většina dnešních vlajkových telefonů je i tento odolný proti prachu a vodě IP68, což znamená, že je odolný proti prachu a vodě, takže se nemusíte bát, že byste jej rozbili, pokud jej náhodou upustíte do bazénu.

Výkon & Brejle

P50 Pro pohání čipset Qualcomm Snapdragon 888 a pokud si tento telefon pořídíte, budete se muset spokojit s připojením 4G LTE nebo využít Wi-Fi 6. P50 Pro používá EMUI 12 na bázi Androidu namísto HarmonyOS 2.0 od Huawei. Čipová sada je spojena s 8 GB RAM a 256 GB úložiště na našem recenzním modelu, což by mělo být dostatečné úložiště pro většinu lidí, ale na jiných trzích jsou k dispozici verze 128 GB a 512 GB, přičemž u posledně jmenovaných je také navýšení RAM na 12 GB.

V horní části zařízení jsou dva mikrofony, mřížka reproduktoru a infračervený senzor, zatímco ve spodní části je umístěn zásobník na SIM kartu, mikrofon, port USB-C a mřížka reproduktoru. Levá strana je holá, zatímco na pravé straně je vypínací tlačítko a kolébka hlasitosti s červenými akcenty. Jak již bylo zmíněno, v případě potřeby můžete použít druhý slot SIM pro paměťovou kartu Huawei NM. Ale jako mnoho telefonů, P50 Pro nemá 3,5mm konektor pro sluchátka.

Kamery

Novinka Huawei, P50 Pro, je absolutním králem megapixelů. Zatímco 108MP fotoaparát Samsung Galaxy S21 Ultra vypadá prémiověji, čtyři zadní fotoaparáty P50 Prod mají kombinovaný počet pixelů přes 160 MP, což není horší než 108 MP. To je rozprostřeno na zajímavém novém kamerovém systému, který zahrnuje 40MP monochromatický fotoaparát a 64MP periskopický fotoaparát. Tyto sofistikované kamery mohou nejen splnit vaše každodenní potřeby, ale mohou být dokonce použity jako váš druhý fotoaparát.

Životnost baterie

P50 Pro má baterii o kapacitě 4 360 mAh, což je na telefon této velikosti možná trochu poddimenzované, ale pro každodenní používání není potřeba dobíjení po celý den. Huawei má vestavěnou sadu funkcí nabíjení, které dokážou přejít z 0 % na 70 % za pouhou půlhodinu a plně nabité za méně než hodinu. Další zajímavou a užitečnou funkcí je, že P50 Pro podporuje také 50W bezdrátové nabíjení prostřednictvím volitelné proprietární nabíječky. To vše vás ochrání před úzkostí z vybité baterie.

Celkově vzato, pokud hledáte vysoce profilovaný a vysoce výkonný telefon Android, Huawei p50 pro android je vaší nejlepší volbou. Doufám, že si brzy vyberete svůj oblíbený mobilní telefon.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *