Reklamní flash disky neobvyklých tvarů

V současné době už nemusí být reklamní flash disky pouze nudnými krabičkami potištěnými firemním logem. Pokrok v technologiích 3D tisku umožnuje vytvořit USB flash disky prakticky v jakémkoli tvaru a podobě, které vám hranice vaší fantazie dovolí. Jaké jsou však výhody které reklamní flash disky neobvyklých tvarů přinášejí svým majitelům?

Hlavním důvodem, proč zvolit reklamní USB flash disky originálního vzhledu je přilákání pozornosti. Pokud má vaše fleška například tvar vašeho nejlépe prodávaného produktu nebo firemního maskota nesoucího vaše logo, přitáhne takový USB disk pozornost všech v okolí a to je přesně ten důvod, proč se reklamní flash disky vyrábějí.

Neobvyklé tvary reklamních USB flash disků

Tvary flash disků nejsou vázány žádnou normou. Jediné, co musejí mít stejné, je správný USB konektor. Není proto divu že se prodávají reklamní USB flash disky nejroztodivnějších tvarů. V našem katalogu na stránkách bluearrow.cz najdete více než 1500 typů flash disků rozmanitých tvarů, které vám potiskneme logem vaší firmy a vytvoříme tak originální reklamní předmět, který je ideálním dárkem pro vaše zákazníky či obchodní partnery.

Tvary flash disků jsou omezeny pouze vaší fantazií

Pokud byste si však ani z našeho rozsáhlého katalogu nevybrali, nevadí. Pomocí pokročilých technologií 3D tisku a modelování vám vytvoříme jakýkoli tvar flash disku, jaký si vaše fantazie dokáže představit. Stačí nám pouze zaslat váš návrh, nebo fotografii předmětu z několika úhlů a naši specialisté na 3D modelování vám podle něj vytvoří 3D model, na jehož základě vám potom vytvoříme USB flash disky na míru. Můžete tak mít reklamní flash disky ve tvaru vašeho loga, typického produktu, firemního maskota či čehokoli, na co si jen vzpomenete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *