Repliky zbraní jako dárek? Ohromí každého!

Lámete si hlavu s výběrem stylového dárku pro muže a nenapadá vás nic kloudného? Pokud jste již „vystříleli“ všechny dobré nápady, nezoufejte. Spoustu krásných věcí totiž seženete i za poměrně málo peněz. Co by dotyčný řekl na jedinečnou dekoraci v podobě některé ze známých zbraní, kterými se bojovalo během 2. světové války? Anebo na meč či šavli ze století dávno minulých? Samozřejmě nemáme na mysli originály, ale repliky.

Samopal místo obrazu? Proč ne!

Repliky zbraní jsou oblíbené sběratelské artikly technických a militaristických nadšenců, ale také mužů, kteří si zakládají na osobitých dekoračních předmětech. A ruku na srdce – útočná puška AK47 nebo mafiánský Thompson M1 zvaný „Tommy gun“ se vyjímají na stěně za pracovním stolem lépe cokoliv jiného.

Mistrně zhotovenými napodobeninami samopalů však výčet replik teprve začíná. Neméně působivá je i soubojová sada křesadlových pistolí v dárkové krabičce nebo pozoruhodný šestihlavňový revolver přezdívaný „Pepřenka“. K nejprodávanějším replikám patří také dekorativní samurajské meče na luxusních dřevěných stojáncích a věrné napodobeniny středověkých dýk.

Kde kvalitní repliky zbraní seženete levně?

Zdařilé repliky zbraní za velmi nízké ceny najdete ve specializovaném e-shopu kanony.cz. Prodejce nabízí široké spektrum imitací známých i méně známých zbraní, které se účastnily bitev v období starověku, středověku i novověku. Na své si však přijdete i v případě, že sháníte dárek pro milovníka divokého západu. V e-shopu nechybí westernová bola, biče, odznaky, holstery a spony.

K cenově nejdostupnějším replikám patří dýky a pistole. Na opačném konci ceníku stojí dechberoucí napodobeniny rytířských zbrojí.

Ať už se nakonec rozhodnete pro repliku z kterékoliv kategorie, určitě nešlápnete vedle. Od originálů se liší jen v drobných odchylkách a mají téměř stejnou hmotnost i rozměry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *