Rušit zavedenou firmu by byl přímo hřích

Podnikatel, který se dostal do finanční tísně, má velice výhodnou možnost, jak se z ní opět dostat ven. V nebankovním sektoru se nabízí celá řada produktů, které mu na jeho nové cestě mohou pomoci. Stačí si jen správně vybrat a odrazit se ode dna.

Ne vždy se vše v našem životě podaří tak, jak jsme si předem naplánovali. Stačí malá odchylka od původního záměru a vše jde docela jinou cestou. Bohužel, tou horší. V tuto chvíli s tímto názorem jistě souhlasí celá řada podnikatelů, kterým se nedaří tak, jak si v počátku přestavovali.

  • Na začátku byl skvělý nápad a na konci je hrozící exekuce.
  • Ale tohle přeci není konec.
  • Může to být docela dobře nový začátek.
  • Jen vědět, jak na to.

 

Pokud byl nápad dobrý a jen se něco zadrhlo, pak není důvod skládat ruce do klína a jít si stoupnout na úřad práce. Na to máte vždycky času dost. Je jasné, že pro znovuzrození své firmy potřebujete dostatek finančních prostředků. Ne vždy je ale kde brát. Jednou z možností by bylo něco prodat. Nějaký šperk po babičce? ZADRŽTE! To není dobré řešení. S největší pravděpodobností jste se vinou špatné finanční situace dostali do těch nechvalně známých registrů. A to je problém. Vlastně ne tak docela. Můžete přeci využít nabídky nebankovní hypotéky bez registru. U nebankovních poskytovatelů totiž odpadá nahlížení do těchto záznamů. A pokud by tam přeci jen koutkem oka nahlédli, tak budou jistě velmi tolerantní. To samé platí i o výši vašeho příjmu. Není potřeba složité dokládání vysokého daňového přiznání. Tuto bezúčelovou nebankovní hypotéku bez registru může využít každý podnikatel nebo živnostník, který potřebuje finanční prostředky.

  • Bylo by přeci škoda ukončit své podnikání, když máte zavedenou firmu, své zákazníky a dobré nápady.

Chce to jen znovu se nadechnout, poučit se z předchozích chyb a vykročit pravou nohou. Chyby a přešlapy přeci děláme všichni. Zaleží ale na tom, jak se s nimi dokážeme vypořádat. Víte přeci, že odvážnému štěstí přeje. A vy jste svou odvahu už jednou dokázali. Začít bylo jistě těžší nežli pokračovat.

Tak hodně štěstí do nového začátku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *