Rušit zavedenou firmu by byl přímo hřích

0
826

Podnikatel, který se dostal do finanční tísně, má velice výhodnou možnost, jak se z ní opět dostat ven. V nebankovním sektoru se nabízí celá řada produktů, které mu na jeho nové cestě mohou pomoci. Stačí si jen správně vybrat a odrazit se ode dna.

Ne vždy se vše v našem životě podaří tak, jak jsme si předem naplánovali. Stačí malá odchylka od původního záměru a vše jde docela jinou cestou. Bohužel, tou horší. V tuto chvíli s tímto názorem jistě souhlasí celá řada podnikatelů, kterým se nedaří tak, jak si v počátku přestavovali.

  • Na začátku byl skvělý nápad a na konci je hrozící exekuce.
  • Ale tohle přeci není konec.
  • Může to být docela dobře nový začátek.
  • Jen vědět, jak na to.

 

Pokud byl nápad dobrý a jen se něco zadrhlo, pak není důvod skládat ruce do klína a jít si stoupnout na úřad práce. Na to máte vždycky času dost. Je jasné, že pro znovuzrození své firmy potřebujete dostatek finančních prostředků. Ne vždy je ale kde brát. Jednou z možností by bylo něco prodat. Nějaký šperk po babičce? ZADRŽTE! To není dobré řešení. S největší pravděpodobností jste se vinou špatné finanční situace dostali do těch nechvalně známých registrů. A to je problém. Vlastně ne tak docela. Můžete přeci využít nabídky nebankovní hypotéky bez registru. U nebankovních poskytovatelů totiž odpadá nahlížení do těchto záznamů. A pokud by tam přeci jen koutkem oka nahlédli, tak budou jistě velmi tolerantní. To samé platí i o výši vašeho příjmu. Není potřeba složité dokládání vysokého daňového přiznání. Tuto bezúčelovou nebankovní hypotéku bez registru může využít každý podnikatel nebo živnostník, který potřebuje finanční prostředky.

  • Bylo by přeci škoda ukončit své podnikání, když máte zavedenou firmu, své zákazníky a dobré nápady.

Chce to jen znovu se nadechnout, poučit se z předchozích chyb a vykročit pravou nohou. Chyby a přešlapy přeci děláme všichni. Zaleží ale na tom, jak se s nimi dokážeme vypořádat. Víte přeci, že odvážnému štěstí přeje. A vy jste svou odvahu už jednou dokázali. Začít bylo jistě těžší nežli pokračovat.

Tak hodně štěstí do nového začátku.

Rate this post

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno