Špičkové CRM můžete mít i zdarma. Vyvíjejí ho Češi a je o něj zájem i v zahraničí!

Customer Relationship Management nebolí řízení vztahů se zákazníky je stále častěji skloňovaným pojmem. Pro většinu firem je totiž podstatně výhodnější dlouhodobý a oboustranně prospěšný obchodní vztah než akvizice nových klientů. Tento specifický podnikatelský přístup však vyžaduje dodržení určitých procesů a obvykle není možný bez databázové softwarové platformy neboli CRM systému. Těch je na trhu poměrně dost a vybrat ten správný není snadné. Především pak v případě, kdy hraje prim i cena.

Obsah článku

Základní definice CRM systému

Co je CRM? Jedná se o software, který umožňuje komplexní správu kontaktů, klientských informací a aktivitách firmy směrem k nim. V praxi jde o e-maily, telefony, poptávky, zakázky, projekty, ale také o dokumenty všeho druhu, fakturace a mnoho dalších položek. Pokročilé CRM systémy umožňují snadné vedení marketingových kampaní, analýzy, reporting či propojení s dalšími aplikacemi (např. s účetními programy).

Kolik vás bude CRM stát?

CRM software je k mání v poměrně široké cenové relaci, ale pokud vám jde o maximální úsporu, jistě vás bude zajímat možnost, jak získat CRM zdarma. Můžete si ho stáhnout třeba hned teď na stránkách eway-crm.com a budete moct využívat téměř všechny funkce. Oproti uživatelům placené varianty nebudete mít k dispozici mobilní aplikaci, telefonickou podporu a více místa na disku. Jinak je však free varianta českého CRM systému naprosto totožná.

Proč vyzkoušet právě eWay-CRM?

Profesionální CRM software nabízí široké spektrum funkcí a velmi dobře si vede i v mezinárodních srovnáních. Podle renomovaného serveru Capterra dokonce patří mezi 20 nejlepších z celkem 550 testovaných softwarů. Aplikaci na bázi populárního e-mailového klienta MS Outlook si oblíbili také zahraniční zákazníci, což je samo o sobě známkou vysoké kvality.

Rozhodnutí je samozřejmě na vás, ale za zkoušku nic nedáte. V případě free varianty eWay-CRM to platí doslova.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *