Srovnání zájezdů – Jak vybrat levnou a nezapomenutelnou dovolenou?

Srovnání zájezdů - levná dovolená u moře

Je srovnání zájezdů cesta jak ušetřit ?

Jaro je v plném proudu a doba letních dovolených pomalu klepe na dveře. Možná patříte mezi ty, kteří ještě stále neví, kde se na svou letní dovolenou vydají a právě pro vás je tento článek.

Na vlastní pěst, nebo s cestovkou?

V posledních letech je čím dál tím populárnější vydat se na „vlastní pěst“. Výhodou může být nezávaznost a hlavně také finanční úspora. Když vyrazíte na jak se lidově říká na „blind“ můžou se vaše finanční výdaje snížit až na polovinu. Tento způsob cestování je ale především pro mladé a jazykově vybavené lidi. Také organizace vyžaduje trpělivost, plánování takové dovolené totiž není pro každého. Jen vyhledání letenek, případně jiných spojů, ubytování a jiných služeb zabere spoustu času. Pokud se tedy chcete tomuto vyhnout využijte nabídky některé z cestovních kanceláří.

Cestovních kanceláří je opravdu hodně a tím pádem i nabídka zájezdů je velice pestrá. Nabídek je spousta, všechny je projít a vybrat dovolenou vašich snů může být velice náročné. Nejen časově, ale také zorientovat se v nabídkách různých cestovních agentur nebude zrovna dvakrát snadné.

Srovnání zájezdů vám ušetří nejen peníze

Pokud tedy chcete ušetřit spoustu času, nervů a chcete si jednoduše a rychle vybrat dovolenou vašich snů je tady pro vás NewTravel.cz. Bývalá cestovní kancelář, která se přetvořila v jeden z nejlepších zájezdových vyhledávačů u nás a nabízí jednoduché a přehledné srovnání zájezdů. Jednoduše si zvolíte svou vysněnou destinaci a poté už jen procházíte nabídky od cestovních kanceláří. New Travel vám ušetří spoustu času už jen tím, že přehledně srovná všechny ceny na jednu stránku. Nemusíte tedy pracně vyhledávat zájezdy individuálně a poté ručně srovnávat výhodnost těchto zájezdů. Když si vyberete hotel dle vašeho gusta, vyskočí na vás možnost vybrat si nabídku přesně podle vás. Vybírat tedy můžete buď podle nejvýhodnější ceny nebo podle toho, jaké služby od hotelu požadujete.

[button-green url=“http://www.newtravel.cz“ target=“_blank“ position=“center“]Chci porovnat zájezdy[/button-green]

Další skvělou možností je namixovat si zájezd podle sebe. Zadáte lokalitu, odjezd, návrat, stravu, dopravu a už jen vybíráte. Já nejspíš vyrazím do Thajska, které patří v posledních letech mezi nejvyhledávanější turistické oblasti. Jakmile si zájezd vyberete, budete přesměrováni na stránky cestovní kanceláře, která s vámi vyřídí všechny potřebné věci, jako podpis smlouvy a podobně. Já už tedy mám vybráno a těším se na vás v Thajsku!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *