Státnímu poštovnímu molochu odzvonilo, má konkurenta ve FOFR

Naštvaní občané, nespokojení odesílatelé zásilek a balíků, ještě nespokojenější adresáti, stále se zdražující služby, fronty na poštách, dokonce stávky… Tomu všemu je konec. Komu se stýská, nechť si dál stojí ve frontě. Kdo se chce nechat rozmazlovat rychlostí a nadstandardními službami v podobě expresní přepravy, dopravy do zahraničí, přepravy nebezpečného materiálu (ADR) a doručování nadměrných zásilek, ať ozkouší firmu FOFR.

Expresní přeprava balíků i doručování nadměrných nákladů

Česká přepravní společnost FOFR rozváží kusové balíky z domu do domu. Protože má rozvinutou síť dopravců po celé České republice, garantuje včasné doručení zásilek v jakémkoliv regionu. Objednávky se vyřizují faxem, e-mailem, nebo s pomocí kontaktního formuláře z webových stránek fofrcz.cz. Objednávkový formulář klasicky obsahuje pole odesílatele a příjemce, způsob platby (hotově, nebo na dobírku) a výběr typu zboží. Přeprava balíků ,palet, kartonů 10 až 50 kilogramů je možná stejně jako přeprava nadměrných nákladů. Odesílatel si může zvolit rychlost doručení: buď do čtyř pracovních dnů, nebo je možná expresní přeprava balíků.

Cesta balíku hodinu po hodině

FOFR doručení balíků probíhá takto: řidič si po objednání a zadání konkrétních údajů u vás naloží zásilku a odveze ji do jednoho ze 20 regionálních skladů, kde se mezi 18.-19. hodinou večer naplní sklad. Z něj se balíky vezou na centrální překladiště v Dolní Rovni. Skladníci s elektronickými čtečkami rozdělí balíky dle míst doručení. Během noci se kamiony znovu naplní balíky a rozjedou se do svých regionálních skladišť. V šest hodin ráno skladníci vyloží obsah kamionu a balíky se v dodávkách rozjedou za svými koncovými zákazníky.

Balení zásilek, označování kódy i pojištění každého balíku

Balíky si můžete balit sami, anebo využít balicí služby FOFR. Při využívání služby FOFR jednou za čas bude vaše zásilka označená čárovým kódem podstatným pro správné rozdělení a doručení. Budete-li využívat služeb častěji, obdržíte své unikátní kódy pro vícečetná podání. Na webu fofrcz.cz jsou podstatné informace o všech typech přepravy, hmotnostech balíků, kalkulačka přepravného a důležitá je hlavně mapa pokrytí. Každá zásilka je pojištěná automaticky částkou 300 tisíc korun, ale tuto cifru lze dle přání zákazníka navýšit. Centrální překladiště je v Dolní Rovni, FOFR provozuje logistické družstvo RC logistic se sídlem v Praze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *