Tipy na dárky, které si přejí ostatní

Nápady na dárky k Vánocům či narozeninám pro přítele, manželku, maminku nebo třeba kolegu není snadné vymyslet. Každý dárek vám dá zabrat, přitom víte, že jakmile jeden vyřešíte, už na vás zanedlouho čeká další výzva. Lidí kolem vás je prostě mnoho, a navíc každý si zaslouží pěkný dárek hned několikrát do roka.

Máme pro vás ale řešení. VOLO wishlist sbírá inspiraci na dárky od svých uživatel a podělí se o to, co si právě teď přejí muži, ženy i děti z celého světa.

Aplikace VOLO má pro vás nejlepší tipy na dárky

Inspirace na Vánoce i narozeniny

Pokud vás někdy přeci jen přepadne touha být originální a dosud se vám to nevymstilo, máte možná opravdu dar najít, co ostatní potřebují. K tomu můžete využít i tipy na dárky od tisíců uživatelů VOLO, kteří už dávno před vámi začali vyplňovat své wishlisty, takže se podařilo získat zaručené nápady, po kterých ostatní touží.

Tipy na dárky pro muže, ženy i děti

Nápady na dárky pro muže, ženy i děti se navíc neustále upravují a rozšiřují, tak jako touhy našich uživatelů. Snadněji se vám tak bude vybírat a pomocí filtrů vyčleníte jen opravdu reálné možnosti.

První Vánoce s miminkem

VOLO wishlist hojně využívají maminky pro svá miminka. První Vánoce s miminkem jsou díky němu mnohem efektivnější. Rodiče malých dětí dostanou dárky, které opravdu potřebují. Zapomeňte na deset bodýček a dvacet dudlíků. Dárková vánoční aplikace a její rezervace dárků zajistí, že žádný dárek nedostanete dvakrát.

Vánoce s novorozeným miminkem tak skvěle doplní jeho výbavičku přesně o položky, které si maminka přidá na seznam přání.

Zarezervujte si dárek z jejich wishlistu

Nebylo by krásné, kdybyste viděli do hlavy každému členovi rodiny a bez zbytečných obav, že se dárkem netrefíte do jejich vkusu, jen vybírali z možností? Přesně takový luxus nabízí aplikace VOLO, po jejímž stažení zdarma se jednoduše domluvíte s ostatními, aby si průběžně vyplňovali své wishlisty. Zjistíte tak, co by vašim blízkým udělalo radost, a přitom jim dáte hlubší vzpomínku, než neosobní obálku s penězi.

Zapisujte si tipy na dárky průběžně

Ať už vás čeká vymýšlení dárku pro kohokoliv, je dobré nepodcenit přípravu. Vlastně jako u všeho, je potřeba se prostě dopředu dobře zamyslet. Ani Řím nepostavili za noc, takže jestli to má být originální, a přitom opravdu vhodný dárek, dejte si na čas.

Stáhněte si vánoční dárkovou mobilní appku VOLO wishlist a zapisujte si své nápady na dárky pro jednotlivé členy rodiny po celý rok.

Nebo to dělejte bez appky přímo na webu VOLOwishlist.com.

Překvapení je fajn, ale…

Drahé a překvapivé dárky nemusí být to nejlepší. Často potěší i levné dárky, které se ale dokonale trefí přesně do potřeby obdarovaného.

Dalším pravidlem je určitě nechtít za každou cenu šokovat. Pokud uvažujete tím směrem, že nic podobného dotyčná osoba nemá, možná to má svůj důvod. Lepší je naopak inspirovat se v ní samé, kdo jiný by měl vědět, co má rád, než daná osoba. Takže najděte odpovědi u ní a dál jen pokračujte v podobném duchu.

Věříme, že i díky sekci Inspirace na dárky na webu VOLOwishlist.com získáte ty nejlepší tipy na dárky pro letoční Vánoce a narozeniny.

Přejeme pohodové svátky…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *