Ušetřete na tisku dokumentů i fotografií levnými tonery

Alespoň menší tiskárna k spotřebitelskému tisku dokumentů i fotografií nechybí ve většině domácností u nás. Samozřejmostí jsou tiskárny ve společnostech a podle toho, co tisknou a v jakém objemu, v nich nacházíme tipy běžné i velké, jež jsou určeny pro tisk tisíců dokumentů týdně. Možná se to nezdá, ale i běžná domácnost mající děti v pubertě a tiskne často např. obrázky, fotky i texty, může značně ušetřit, vyhledá-li si např. v internetovém obchodě kvalitní, ale levné tonery. Nakupuje je stále více uživatelů nejen kvůli jejich ceně, ale především díky výborným zkušenostem, které potvrzují, že i alternativní produkty těch značkových mohou být funkční a naprosto bezproblémové.

Co vše můžete nakupovat levně?

Do vaší tiskárny si dle typu můžete vybrat levné tonery, náplně, cartridge. Pokud tisknete běžné dokumenty, postačí vám základní typ náplně. Pokud chcete vytisknout fotografii vašich dětí nebo míst z dovolené, zvolte barevnou náplň určenou k tisku s dokonalostí barev.

Levně můžete pořídit např. laserový toner ce285a, jehož nákupem v porovnání s originálním tonerem ušetříte neuvěřitelných cca 1500 Kč. Jestliže je pokrytí stran při tisku 5 %, kapacita kazety je 2000 stran. Splňuje mezinárodní standardy a jak již bylo uvedeno, je plně kompatibilní s tiskárnou HP. Nyní jej můžete koupit za akční, ještě výhodnější cenu, tj. 237 Kč.

Na tento toner, ale i další jiné se můžete kdykoli informovat na info@tonerdepot.cz, navštívit obchod tonerdepot.cz, od 8 – 16 hodin telefonicky na tel. 245 501 253. Zároveň si můžete nechat poradit jak s výběrem jiných náplní, nebo tím, který typ je použitelný právě pro vaši tiskárnu, ať už je nová, nebo starší.

Toner je také skvělým nápadem na dárek pro studenty, podnikatele, ale také prarodiče, kteří mají tiskárnu, ale v oblasti IT se pohybují neradi. Pokud věnujete sadu více tonerů, věnujete nejen hodnotný dárek, ale zároveň vyřešíte starosti s jejich nakupováním na pár měsíců, což ocení skutečně každý.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *