Vybíráme vybavení na lední hokej: Jaká je ideální hokejka?

0
843
Lední hokej patří mezi nejoblíbenější sporty u nás v republice. Češi jej velice rádi sledují v televizi, přijdou svému oblíbenému týmu fandit na stadion a taktéž se rádi aktivně věnují hře přímo na ledě, a proto vám dnes poradíme, jak správně vybrat vybavení.

Brusle musí dokonale sedět

Nedílnou součástí každé hokejové výstroje jsou nepochybně brusle na led. Jedná se o velice důležitý prvek, a proto by se k jejich výběru mělo přistupovat s maximální zodpovědností. Naprosto klíčové je, aby brusle na nohou perfektně seděly, protože jinak si hráč koleduje o nepěkný úraz, který by jej mohl vyřadit ze hry na hodně dlouho. Nikdy se na bruslích nesnažte šetřit a raději zainvestujte do kvalitnějšího modelu, jenž vám bude věrně sloužit dlouhou dobu.
Výběr ideálního kousku je podmíněn mnoha faktory. Jedním z nich je například to, jak často plánujete brusle brát na led a jaké bude jejich zatížení. Stejně tak musíte brát ohled i na fakt, na jakém postu v týmu hrajete. Jiné brusle totiž potřebuje brankář a jiné zase hráč, co se většinu zápasu prohání po ledové ploše. Nezapomeňte si změřit délku i šířku nohy!

Bez hokejky by to nešlo

Hned po bruslích je dalším poznávacím znamením hokejisty jeho hokejka. Pokud jste se už o danou problematiku alespoň trochu zajímali, jistě vám neušlo, že je na trhu celá řada různých modelů. To je způsobeno odlišnými výrobními technologiemi, které zajišťují, aby každý kousek byl maximálně odolný a pružný. Při výběru zohledněte opět svůj post v týmu, zda jste levák nebo pravák a také kolik měříte centimetrů na výšku.
Velký výběr kvalitního hokejového vybavení za příznivé ceny nabízí u nás například společnost Bauer. Navštivte jejich internetový obchod a vyberte si ideální produkty přímo pro vás. Pokud byste náhodou potřebovali poradit, můžete na cokoliv zeptat a zkušení odborníci vám rádi pomůžou.
Rate this post

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno