Zábavné atrakce si užijí všechny děti i dospělí. Víte, kde si je objednat?


 

Jestliže připravujete pro své děti bezvadnou venkovní narozeninovou oslavu, možná vás napadlo, že se poohlédnete po atrakcích, možnostech jejich vypůjčení, cenách a době, na jakou si je lze pronajmout. Setkáváme se s nimi dnes již běžně na příležitostech, jako jsou teambuildingové akce, oslavy měst a vesnic, akcí pořádaných školkami a školami, ale i na zmiňovaných rodinných oslavách a párty. Nejedna půjčovna atrakcí je pro zájemce plně připravena a nabízí atrakce na dětské dny, ale i příležitosti pro dospělé. Stačí si jen vybrat ty pravé.

Pro děti i pro dospělé

Pronájem atrakcí nabízí přehršel atrakcí, které využijí větší děti i dospělí. Desetileté děti ocení nejrůznější simulátory, soutěžní atrakce nebo ty s příchutí adrenalinu. Což takhle stát se závodníkem a užít si skvělou jízdu, kterou nabízí simulátor Formule 1? Nebo třeba maxi stolní fotbálek pro skutečné hráče? Spoustu zábavy zajistí i siloměr kladivo, který určitě znáte z různých televizních filmů, kdy jej můžeme vidět na poutích i oslavách?

Pro malé děti jsou speciálně určeny nafukovací atrakce. Půjčovna atrakcí nabízí např. oblíbené skákací hrady s různou tematikou, nebo menší či větší nafukovací skluzavky. Zapůjčit si můžete i trampolínu. Větším pak vnese adrenalin do žil maxi trampolína, na které lze skákat mnoho metrů vysoko a díky bezpečnostním pohodlným popruhům zvládnou nebojácní a zkušenější i bezvadná salta.

Dospělými oblíbená je lukostřelba, nebo střelba z kuše. Naučíte se, nebo vyzkoušíte to, v čem byly zdatní naši předkové a jak se ve volných chvílích bavili. Třeba najdete nový sport, který vás chytne za srdce a budete se mu chtít společně s dětmi věnovat více.

Vyberte si atrakce pro děti i dospělé a připravte na zahradě párty, kterou si budou všichni pochvalovat i pamatovat. Za štěstí a radost dětí vynaložené peníze jistě stojí. A rodiče si na hezkých pár hodin odpočinou a budou mít čas popovídat si i pobavit se mezi sebou.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *