ZOOT

ZOOT je největší český online e-shop s módou. Před pěti lety začínal v malých kancelářích na Praze 1. Tam vytvořil první pokusnou Výdejnu radosti, kde si mohli zákazníci objednané kousky vyzkoušet a rozhodnout se, jestli si je koupí nebo ne. Byl to přelomový krok, ZOOT spojil online i offline a vnesl do online nakupování lidskost.

Dnes najdete ZOOT i na Slovensku a v Rumunsku, ZOOTerů je přes 500 a jejich úkolem je měnit to, jak módní svět funguje. ZOOT se vymezuje proti monopolu velkých značek, proti neosobním nákupním centrům a obchodům diktujícím, co nosit a kým být.

Vznikli jsme v Praze a kromě Česka se soustředíme na další země Střední a Východní Evropy (pro začátek na Slovensko a Rumunsko). Věříme, že jsme rozluštili tajemství, jak dělat módu jinak. ZOOT totiž razí unikátní omni-channel koncept, který spojuje to nejlepší z online a offline světa do jednoho rychle rostoucího lovebrandu.

Abychom to upřesnili – nejrychleji rostoucího retail brandu v ČR (podle Inc. Magazine). V hlavě nám neleží jen technologické inovace, ale především naši zákazníci. Okolo nich se točí všechno, co děláme. Díky tomu je náš index zákaznické spokojenosti jeden z nejvyšších na světě.

6 ZOOTích hodnot

1. Radost

Žijeme s radostí a tím ji šíříme. Vnitřní krása není umění, které visí v galeriích nebo nákupních centrech. Je o otevřenosti vůči světu a o každém okamžiku, který teď a tady naplno prožijeme. Jen tak, protože už se nemusí opakovat. Taková radost se pro nás reklamním klišé nikdy nestane.

2. Děláme to jinak

Je důležité zkoušet dělat věci jinak, překonávat sebe i svůj strach a objevovat. Jen tak můžeme sebe i svět obohacovat. Přinášíme nové impulzy, hrajeme si s možnostmi i nemožnostmi, balancujeme na hraně přípustnosti. Všechny kreativní výstřelky jsou hluboko zakořeněné v lidskosti a férovosti.

3. Energie

Růst stojí hodně energie, ale je to srdce, co dělá z nemožného možné. Peníze jsou jen další formou, která – správně nasměrovaná – změny urychluje. Neustále si proto připomínáme nadšení a energii, se kterou jsme začínali. Děláme to dál se zápalem a husí kůží jako tehdy, protože je to právě husí kůže.

4. Organismus / Vztah

Líbí se nám představa světa jako organismu. To, jak reagujeme na ostatní, ovlivňuje nejen zpětnou reakci směrem k nám, ale i dál. Všechny reakce na sebe navazují a vytvářejí pomyslnou vazbu, která je ve zdravém organismu k prospěchu všech. Proto je pro nás klíčová nejen atmosféra a vztahy.

5. Cesta

Nemáme cíl. Máme vizi a ta nekončí sprintem na rovince. Vnímáme směr, kterým jdeme, a každý krok si užíváme. Pravda, občas si na nevyšlapaných a nezpevněných cestách nabijeme, ale chyby jsou pro nás důležité. Zatímco ostatní stále jen opatrně našlapují, my už víme, jak do toho šlápnout lépe.

6. Dobrodružství

Přemýšlení o světě nikdy nevyjde z módy. Když přestaneme světu kolem nás klást otázky, zastaví se. A my chceme žít ve světě, který někam směřuje. Přijímáme proto odpovědnost za to, že ovlivňujeme směr jeho vývoje. Nejde jen o otázku udržitelnosti a ekologie.

Obchody, kde je možné si zboží vyzvednout, neboli Výdejny radosti

 • otevřeno 7 dní v týdnu
 • blesková zdarma
 • objednané kousky si můžete prohlédnout a vyzkoušet v kabince ještě před zaplacením

Proč si dělat radost na ZOOTu?

 • největší výběr módy online
  Přes 300 originálních značek a 300 000 kousků skladem. Každý den nové kolekce a svěží dávka inspirace.
  Na jednom místě, během pár kliků a pár minut. Ideální k ranní kávě.
 • doprava zdarma
  Pro všechny, na všechno, navěky.
 • co vám není, neplatíte
  Zkušební kabinky po celé ČR i na Slovensku. Objednejte si klidně víc velikostí, vše si vyzkoušejte
  na Výdejně radosti a až pak zaplaťte – jen to, co vám sedí.
 • doma jako ve zkušební kabince
  90 dní na vrácení zdarma – poštovné platíme my. Takže máte-li to do zkušebních kabinek daleko,
  stejně dobře vám poslouží i váš obývák.
 • BEZ FRONT A ČEKÁNÍ
  Dnes objednáte, zítra oblékáte! Zbývá jen otázka, co se vším tím volným časem, který díky nákupu módy online ušetříte.
 • jen tak.
  Protože radost bychom si měli občas udělat bez důvodu. Prostě jen tak.
 • TŘÍDÍME & RECYKLUJEME
  Sbalit, vybalit, vyhodit,… A tak pořád dokola. Proto taky všechny obaly třídíme a ty znehodnocené vracíme našemu dodavateli, který z nich zas vyrábí nové.

Kontakty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *