3 tipy, jak ušetřit za silvestrovský pobyt

 

 

Konec roku se kvapem blíží a možná i vy zrovna přemýšlíte nad tím, kde strávíte Silvestra. Pokud nechcete sedět doma před televizí, ale vyrazit na některý ze silvestrovských pobytů, čtěte, jak při rezervaci pobytu ušetřit.

Silvestrovské pobyty 2020 jsou populární jak u rodin s dětmi, tak u skupinek přátel, kteří se rozhodnout strávit poslední den roku veselou zábavou. Silvestrovské pobytové balíčky nabízejí jak hotel na horách, tak ve městech a pokud budete hodně hledat, určitě narazíte i na chaty a chalupy “na konci světa”, kde se můžete schovat před všudypřítomným alkoholem a září půlnočních ohňostrojů. Jak si můžete rezervovat silvestrovský pobyt co nejvýhodněji?

Vybírejte vícedenní pobyty

Více dnů a nižší cena? Ano, zda se to paradoxní, ale je to tak. U vícedenních pobytů najdete zpravidla cenu za noc nižší, než u těch, které jsou pouze přes silvestrovskou noc. Proto, pokud přemýšlíte nad tím, zda vyrazit jen na jednu noc a nebo se zdržet déle, rozhodně doporučujeme druhou možnost.

Nebojte se hledat nabídky i v oblíbených destinacích. Pobyt v Krkonoších nebo pobyt na Šumavě lze v období vánočních svátků spojit třeba s lyžováním ,a pokud si najdete prodloužený silvestrovský pobyt v Praze, můžete čas před koncem roku strávit třeba návštěvou divadla nebo koncertu.

Sledujte speciální silvestrovské nabídky

Hotely, které nabízejí pobytové balíčky nabízejí často zvýhodněné pobyty, které v sobě zahrnují i vstupy do wellness, gastrozážitky a nebo slavnostní silvestrovskou zábavu. Dost často také narazíte na nabídky, kde si můžete pobyt o jednu noc bezplatně prodloužit. Byla by škoda o silvestrovské zvýhodněné pobyty se slevou přijít!

Sledujte last minute nabídku

Ty nejlepší ceny se u většiny hotelů objeví jen pár týdnů před Silvestrem. Buďte trpěliví a určitě se dočkáte. Zimní pobyt na Vysočině, pobyt v jižních Čechách, a nebo ubytování v Jizerských horách můžete v posledních dnech roku rezervovat s velmi výraznou slevou. 

 

I přesto, že ušetříte, můžete si dopřát silvestrovskou oslavu ve velkém stylu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *