8 Jednoduchých tipů jak ušetřit nákupem v E-SHOPECH

studentská karta isic

1. „Vygooglujte“ název produktu

Dají se ještě v dnešní době najít levné eshopy ? Ano, jde to, velmi vám pomůže srovnání produktů na internetu. Pokud najdete v internetovém obchodě produkt, který se vám líbí a má dokonce i výhodnou cenu, neznamená to automaticky i to, že ten samý produkt nenajdete někde jinde levněji. Tyto levnější nabídky lze najít jednoduše díky vyhledání názvu produktu skrz vyhledávač Google, Seznam apod..

Je zde možnost využít i srovnávače cen (např. Heureka.cz a další podobné srovnávače)

mac-459196_1920

 

2. Získejte slevové kódy, nebo slevové kupóny

Pokud internetový prodejce má v posledním kroku placení možnost vložit slevový, nebo bonusový kód, kupón, je zde velká pravděpodobnost, že tento slevový kód půjde najít na internetu. Tyto slevové kupóny většinou fungují v cyklu a vždy když jim propadne platnost začne platit jiný kód. Dá se tímto způsobem ušetřit desítky i stovky korun, případně mít zdarma dopravu.

Slevové kódy můžete hledat jednoduše ve vyhledávačích jako je Google, nebo na stránkach, které jsou na toto přímo určené jako například Kuponer.cz , nebo ToSeVyplati.cz.

Můžete zkusit také využít rozšíření do prohlížeče Google Chrome zvané Honey – které vám tyto slevové poukazy automaticky hledá.

money-891357_1920

3. Používejte věrnostní karty ( studentská karta isic a jiné …)

Například studentská karta isic (ISIC), nebo slevová karta sphere (Sphere). Jedná se o zákaznické věrnostní karty vydávané určitýmy obchodními řetězcemi, či věrnostními kluby. Díky těmto kartám můžete získat zajímavé slevy a bonusy i při nákupu online.

studentská karta isic

 

4. Nakupujte z anonymního okna prohlížeče

Často krát když nakupujete, eshopy a stránky o vás ukládájí informace ve forme „cookies“, dle kterých zjistí o jaké zboží máte případně zájem. Když  z e-shopu odejdete a vrátíte se třeba za týden tak ten samý produkt už může stát o něco více než stál předtím a to z důvodu, že předpokládají, že máte o produkt zájem a chcete ho koupit. Tuto techniku využívá například Amazon.

anonymous-mask-vector-hd-wallpaper-1920x1080-5660

5. Objednejte v USA a nechte si to poslat do ČR za cenu jakou nakupují občané spojených států

Můžete využít webu Shipito.cz pro přeposílání zásilek z USA do celého světa. Shipito nabízí možnost využít USA adresy a tímpádem nakupovat výrazně levněji. Přejděte na jejich web, kde je vše popsáno. (nebo klikněte na obrázek)

7. Využívejte „cash back“ portálu

Cashback portály, fungují tak, že když přes některý z nich nakoupíte ve vašem e-shopu, tak vám vrátí určitý obnos peněz z nákupu zpět. Stačí pouze přes „cashbackový“ web přejít na váš vybraný eshop.

Doporučujeme využívat portál „PlnáPeněženka.cz“, kde dostanete už hned za registraci bonus 50,- Kč! (přejděte na peněženku pomocí obrázku a vytvořte si účet)

calltoaction

TIP: Peněženku můžete vyzkoušet hned dle našeho návodu jak se najíst zdarma přes „DámeJídlo.cz“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *