5 tipů jak ušetřit ještě více rodinný rozpočet

jak ušetřit rodinný rozpočet

Ptáte se jak ušetřit rodinný rozpočet ?

Jak ušetřit za topení ?

  • Pokud snížím doma teplotu jen o 1 stupeň, ušetřím tak 6% energie, a to jsou ve výsledku ne zrovna malé peníze.

jak ušetřit rodinný rozpočet

 

Jak cestovat levně ?

Opravdu chcete zjistit jak ušetřit rodinný rozpočet ? Tak teď zbystřete. Pokud občas zvolíte jako dopravní prostředek pouze vaše nohy a projdete se na čerstvém vzduchu, nejen že si zlepšíte fyzickou i psychickou kondici, ale také ušetříte nemalou částku za benzín.

jak ušetřit rodinný rozpočet

Utrácíte za hlouposti a maličkosti ?

Dobře si rozmyslete jestli danou věc k životu opravdu potřebujete a nemůžete si ji odpustit. 10 Kč tam a 20 Kč támhle a měsíčně by jste si mohli takto odložit na spořící účet o pár set korun více.

Pokaždé když uvažujete o né moc potřebném nákupu, nechte si to proležet v hlavě alespoň 14 dní a potom se zeptejte sami sebe, jestli danou věc stále potřebujete. Toto také velmi pomůže vašemu domácímu rozpočtu.

jak ušetřit rodinný rozpočet

 

Jak ušetřit za léky ?

Když jste nachlazení, utíkate do lékárny koupit co nejvíce léků ? Pokud se nejedná o vážnou nemoc, je někdy lepší jak pro vás tak i pro vaši peněženku, když místo kupování léku v lékarně zvolíte na léčbu jen: Citrón, Zázvor, Bylinky, Med, Čaj. Ušetříte tak nemalé peníze.

jak ušetřit rodinný rozpočet

Chodíte na procházky do obchodního centra ?

Pokud vás zajíma jak ušetřit v domácnosti ještě více, toto je také velmi důležitý poznatek. Pokud chodíte na procházky do obchodního centra, zvolte raději park, nebo les. Je tam méně nástrah, které vás nutí utrácet. Toto vám může ušetřit taky pár korun k dobru.

jak ušetřit rodinný rozpočet

BONUS 6. tip: portál Ušetřito.cz

Sledujte naši facebookovou stránku webu Ušetřito.cz a buďte jisti, že vám neuniknou ty nejlepší tipy jak ušetřit na čemkoliv. Brzy se dozvíte jak ušetřit na cestování, na jídle, na podnikání, na automobilu a mnoho dalšího! Máte se na co těšit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *