Jak vydělat peníze bez podvodu ? Založte si běžný účet bez poplatků zdarma a dostanete zaplaceno !

jak vydělat peníze bez podvodu

Jak vydělat peníze bez podvodu ? To přeci nejde!

Zajímá vás, jak vydělat peníze bez podvodu ? Jak získat více než 1 500,- korun bez jakékoliv námahy?

První co vás asi napadá, že to nezní zrovna důvěryhodně. Nedivíme se, protože kdo vám v dnešní době dá peníze zdarma a navíc když je internet plný všemožných podvodných nabídek.

Věnujte 5 minut tomuto článku a my vás naučíme jak získat peníze on-line z pohodlí domova.

vedeni uctu zdarma

Jak to získám ?

1. Založte si běžný účet zdarma u mBank zde <<< (účet je kompletně bez poplatků a vedení účtu zdarma). Za tento úkon dostanete dárek ve formě prvních 300,- Kč, které se vám připíšou právě na tento nový účet bez poplatků.
Tip: Vůbec nevadí, že již máte běžný účet u jiné banky, to jestli ho budete využívat, nebo si ho ponecháte pouze jako záložní je zcela na vás. Tak i tak vás to nebude stát ani korunu.
jak vydělat peníze bez podvodu
jak vydělat peníze bez podvodu
2. Pokud chcete získat dalších 300 ,- Kč, Musíte nastavit dva trvalé příkazy na libovolnou částku do dvou měsíců od založení.jak vydělat peníze bez podvodu
3. Pokud vám po dobu tří měsíců bude na tento účet chodit váš příjem (min. 10 000,-), připíšou vám 500 ,- Kč navíc.jak vydělat peníze bez podvodu
4. Pokud do šesti měsíců od založení vezmete půjčku od mBank dostanete dalších 400 ,- Kč. Nedoporučujeme jakékoliv zadlužování pokud není jiná možnost. Tento krok je na zvážení a vyplatí se pokud plánujete například hypotéku. Bez tohoto kroku máte krásných 1 100,- Kč tak i tak!jak vydělat peníze bez podvodu

Kompletní oficiální podmínky a pravidla akce od Mbank najdete zde – ZOBRAZIT

běžný účet bez poplatků

Doporučte tento postup svým známým, kteří dostanou na účet odměnu stejně jako vy, ale vy za toto doporučení dostanete dalších 500,- Kč navíc! Doporučit můžete maximálně 5 lidí.

Pravidla a podmínky akce doporučte své známé najdete na webu mBank ZDE.

jak vydělat peníze bez podvodu

Proč to dělají ?

Čas od času se objeví reklamní kampaň s cílem získat pro danou společnost nové zákazníky. Tyto společnosti dávají nemalé finanční prostředky k tomu aby se jim to povedlo, vědí totiž, že získat nového zákazníka je daleko těžší, než si například udržet toho stávajícího.

jak vydělat peníze bez podvodu

My jsme si na paškál vybrali kampaň od společnosti mBank, která tvrdí, že když si u nich otevře nový zákazník účet, který je kompletně zdarma, Ano slyšíte dobře založení, ale i vedení účtu ZDARMA ! tak dostane až 1 500,- kč právě na tento nově vytvořený účet. Pointa je v tom, že je zcela na vás jestli účet budete využivát, nebo ne, tak i tak je to opravdu ZDARMA. Říkáte si, kde je to ALE ? A jak se jim to může vyplatit, když prakticky rozdávají peníze ?

Samozřejmě to mají velice dobře spočítané a vědí, že určité procento z nově získaných zákazníků využije i nadstandardní služby které jsou zpoplatněny, například úvěry, kreditní karty a další. My nejsme zastánci toho aby jste se zadlužovali a nebo cokoliv platili, to by ztrácelo celý význam a proto vám ukážeme jak získat tyto “reklamni” peníze opravdu zdarma a bezpečně na váš účet.

 

Srovnání, výhody a parametry účtu od mBank

  • Vedení účtu zdarma
  • 3 výběry měsíčně z libovolného bankomatu v ČR zdarma
  • Příchozí i odchozí i zahraníční platby zdarma
  • Trvalé příkazy a inkasa zdarma
  • Intuitivní přehledná mobilní aplikace

Která banka má nejvýhodnější běžný účet ? Běžné účty srovnání aktuálně :

běžný účet bez poplatků

 

jak vydělat peníze bez podvodu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *