AirBnb zkušenosti a recenze

AirBnb zkušenosti

Obsah článku

AirBnb zkušenosti a recenze

Možná se ptáte, co to vlastně AirBnb je ? Nebo hledáte nějaké AirBnb zkušenosti a recenze ? Přesně pro vás je i tento článek, navíc pokud plánujete v budoucnu AirBnb vyzkoušet, máme pro vás na konci článku bonus ve formě 500 Kč na první ubytování přes AirBnb zdarma !

Jedná se o celosvětový start-up ( nová firma s obrovským růstem ) v segmentu sdílené ekonomiky a ubytování.

[button-green url=“http://www.usetrito.cz/out/airbnb“ target=“_blank“ position=“center“]Získat 500 Kč ZDARMA na první cestování s AirBNB ![/button-green]

Co je to sdílená ekonomika ?

Sdílená ekonomika je vlastně propojení poptávajícího s nabízejícím a přesně takto funguje i projekt  AirBnb v rámci ubytování. Na AirBnb může vystavit své místo ke krátkodobému pronájmu úplně každý z jakéhokoliv koutu světa. Ať už to je pouze místo na pohovce, jeden pokoj, nebo rovnou celý byt či dům, nic není problém. Je to opravdu revoluční a nový způsob v rezervaci ubytování.

Jaké jsou výhody AirBnb ?

 • Mnohdy nižší cena než v hotelech
 • Osobní přístup pronajimatele
 • Bydlíte mezi místními obyvateli a lépe poznáte cizí krajiny
 • Máte kuchyň a můžete si vařit – ušetříte za jídlo
 • Můžete si pronajmou netradiční místa (např. iglů, vily, domy na stromech apod.)
 • Velmi snadné vyhledávání a objednání ubytování
 • Získáte zajímavé kontakty a poznáte nové lidi
 • Můžete si pozvat kamarády narozdíl od hotelového pokoje
 • Pokud se vám cokoliv nelíbí je možné se domluvit s pronajímatelem

Jaké jsou nevýhody AirBnb ?

Nevýhod zde moc není, ale i tak by se nějaká našla. Pokud nechcete mít starosti s jídlem a chcete tzv. hotelový servis, pak pro vás bude lepší asi zvolit hotel. Pokud ale ovšem chcete poznat kulturu dané země, poznat nové lidi, jíst místní jídla a být mimo turistické zóny, AirBnb stojí za to vyzkoušet.

 • Nečekejte takový servis a péči jako v hotelech (tedy snídaně na pokoj, večeře, bar apod..)

Na co si dát pozor ?

Před rezervací ubytování doporučujeme kontaktovat vlastníka bytu, či domu. Zeptejte se na vše co potřebujete a vše s ním proberte.

 • Dbejte i na recenze a reference lidí, kteří již byli v daném místě ubytováni.

Jak funguje AirBnb v česku ?

Pokud hledáte AirBnb zkušenosti v ČR, tak toho moc nenajdete. V České republice AirBnb nijak plošně zatím nefunguje kromě Prahy a částečně i Brna. Ale stejně největší poptávka je v Praze. Pokud cestujete po České republice a hledáte ubytování někde v horách nebo na moravě, doporučujeme použít spíše vyhledáváč chat a chalup, nebo penziónů. Vyjde vás to o hodně levněji.

 • Tak i tak AirBnb v Praze je cenově dražší, jelikož se z prvu zaměřují na cizince, který tento systém znají. Naopak ale v cizích zemích je mnohdy levnější než tamní hotely.

Mám byt, dům, nebo volný pokoj a můžu na tom vydělat ?

Ano i z tohoto hlediska můžete vydělávat peníze. Pokud jste nejlépe z Prahy, nebo Brna, můžete zkusit pronajmout svůj byt, či dům právě přes AirBnb. Zisky z takového krátkodobého pronájmu budou daleko větší než z klasického dlouhodobého pronájmu.

[dropshadowbox align=“none“ effect=“lifted-both“ width=“auto“ height=““ background_color=“#ffffff“ border_width=“1″ border_color=“#dddddd“ inside_shadow=“false“ outside_shadow=“false“ ]

500 Kč bonus na první ubytování  přes AirBnb

Skrze partnersky program AirBnb vám můžeme nabídnou jako nově registrovaným do systému AirBnb poukaz na 500 Kč pro první ubytování kdekoliv po světě. Stačí se pouze registrovat, což je zdarma a dá se to udělat během pár vteřin prostřednictví Facebooku, nebo vyplnění vašich základních údajů.

[button-green url=“http://www.usetrito.cz/out/airbnb“ target=“_blank“ position=“center“]Získat 500 Kč ZDARMA na první cestování s AirBNB ![/button-green]

[/dropshadowbox]

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *