Aktuální nabídka autopotahů na míru od Vopi

Pořídili jste si na prázdniny ojeté auto a rádi byste jej dali do pořádku? Začnete se jeho interiérem. Bez kvalitních a současně pohodlných autopotahů se jen stěží obejdete. Kvalitní a zároveň velmi pohodlné autopotahy do Vašeho nového auta můžete pořídit u Vopi.

Výhody autopotahů na míru

Společnost Vopi autopotahy dodává, jak šité automobilům na míru, tak univerzální autopotahy. Bohatá nabídka autopotahů se nevztahuje pouze na autopotahy určené pro řidiče, ale také zde objevíte pestrou nabídku autopotahů pro spolujezdce. Při dlouhých cestách oceníte více než kdy jindy masážní autopotahy. V chladných deštivých dnech Vás naopak zahřejí vyhřívané autopotahy. Autopotahy na míru lze vyrobit ve více než padesáti materiálech a barevných variant látek. Ke snadnějšímu vyhledávání můžete použít speciální konfigurátor autopotahů, kde si můžete pohodlně vybrat autopotahy na míru, které padnou autosedačkám ve Vašem autě jako ulité. Autopotahy na míru jsou vyrobeny s největší pečlivostí v České republice a splňují nejpřísnější bezpečnostní kritéria. Autopotahy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a ve většině případů jsou navíc podvrstveny molitanem nebo vatelínem a opatřeny mřížkou tak, aby bylo sezení maximálně pohodlné a údržba autopotahů snadná.

Autokoberce do každého vozu

Kromě autopotahů však v portfoliu společnosti Vopi objevíte rovněž gumové a látkové autokoberce a mnoho dalšího zboží, díky kterému vytvoříte jedinečný design Vašeho auta. Textilní autokoberce je možné vyrobit do několika málo dnů od objednání. Gumové autokoberce https://www.vopi.cz/presne-gumove-autokoberce/ pro nejrozšířenější typy aut má společnost Vopi skladem a můžete je obdržet téměř okamžitě. Velké oblibě se těší především přesné gumové autokoberce na míru. Jsou výhodné především v zimním a podzimním období. Gumové autokoberce jsou přilnavé k povrchu podlahy vozu a velmi snadno se udržují.

 

Publikováno
V rubrikách Auto

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *