Neplaťte více než musíte, nechte si daně zpracovat v advokátní kanceláři

Napadlo vás někdy, jestli náhodou na daních neplatíte více, než musíte? Důvodů, proč tomu tak může být, je více. Chcete-li zjistit, zda i vy nepřeplácíte, bude nejlepší obrátit se na odborníky, kteří se věci podívají na zoubek. Jestli jste firma, nebo soukromá osoba, nehraje roli. Rada profesionálů přijde vhod každému.

Stát vás nebude upozorňovat, že mu odvádíte více, než musíte. On to častokrát ani neví, není v kompetenci finančních úřadů, aby dopodrobna prozkoumaly, zda si všichni uplatnili veškeré slevy a daňová zvýhodnění, na něž mají nárok.

Obsah článku

Daňoví specialisté mají přehled

Každý by rád platil co nejnižší daně, málokdo ale stíhá sledovat, co všechno se na poli daní z příjmů, z přidané hodnoty, z nemovitosti atd. děje. Výše slev a zvýhodnění se mění, rozdílné jsou také podmínky. Právě proto je lepší, když se vám o vedení daňového účetnictví či zpracování daňového přiznání postarají profesionálové, například nějaký advokát Praha se specializací na daňové právo, případně účetní.

Služby profesionála něco stojí, ovšem vyplatí se

Advokát specializující se na daňové právo i účetní něco stojí. Čím větší instituce jste, tím více peněz jim odvedete. V konečném důsledku se vám takto vynaložené peníze vyplatí a pravděpodobně ještě ušetříte. Odborník vám totiž pomůže snížit vaše daně na minimum (nikoliv podvody, ale svými znalostmi zákonů a předpisů). Kromě toho si budete moct být jisti, že máte vše v pořádku podle znění zákonů a v budoucnu vás nečeká žádná pokuta.

Je lepší účetní, nebo přímo advokát?

Účetní si jistě poradí s vedením daňového účetnictví či zpracováním daňového přiznání. Pokud ale potřebujete také zastupovat před finančními úřady či soudy, máte nějaké nesrovnalosti v daních z minulosti atd., možná by bylo lepší oslovit spíše advokátní kancelář Praha. Na daňové právo se specializuje například advokátní kancelář Praha JUDr. Zdeňka Koschina, která nabízí i služby z oblasti účetnictví, personalistiky a mzdového poradenství. Spolupracuje s mnohými firmami a ta vaše může být další.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *