Infrapanely – úspora energie, krásný vzhled a snadná instalace

Topení jsme nuceni řešit všichni. Jak jeho počáteční realizaci či pozdější opravu, tak jeho finanční úhradu. Jestliže právě zvažujete nákup nového vytápění, nebo stavíte domek a topení je ve vašem hledáčku, infratopení se vám bude jistě zamlouvat.

Infrapanely odvádí spolehlivou práci

Chcete-li získat topení, které lze jednoduše instalovat, a přitom bude šetrné, bude mít vysokou životnost a snadná bude i údržba, určitě zvolte infratopení. Hodí se nejen do domů, o kterých jsme mluvili, ale i do bytů, kanceláří nebo výrobních prostorů. Nízkoteplotní sálavé topné panely se dají umístit na stěnu či strop. I když řešíte každý cm prostoru v místnosti, instalovat jej na strop by mohlo být řešením. Teplota se díky umístění rovnoměrně šíří prostorem za pomoci infračervených vln, jež jsou zárukou příjemné tepelné pohody.

Zapadnou do jakéhokoli interiéru

Řešíte estetický vzhled všeho vybavení v domě? Tak to se vám budou infrapanely určitě líbit. Mohou mít svůj klasický vzhled bílé desky. Lze je ale koupit i ve skle, dokonce mohou mít podobu obrazu nebo zrcadla. Topení tedy můžete použít jako zrcadlo v ložnici, obraz v obývacím pokoji, skleněný obdélník dekorující jednoduchou předsíň… Těm, kdo o tom nebudou vědět, vůbec nedojde, že je na stěně umístěno topné zařízení.

U klasického provedení mají topné infrapenely bílý matný povrch a hliníkový černý či bílý rám. Budete-li si však přát, je možné vytvořit i rám dřevěný z různých typů dřeva.

Životnost infrapanelů

Podíváme-li se na záruční lhůtu topné desky, je poskytována na 60 měsíců. Životnost topné desky je ale více než 40 let. Předností je i nízká hladina elektrosmogu. Přehřátí zabraňuje omezovací termostat umístěný uvnitř tělesa.

Investujete-li do infratopení, budete zajisté spokojeni. Na své topení se budete moci spolehnout po mnoho let a bude vám zároveň dělat hezké a útulné prostředí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *