Aliexpress nabídka zboží, aneb jak levně nakoupit

Aliexpress nabídka zboží

Aliexpress nabídka zboží a na co si dát pozor ? 

Aliexpress je jeden z největších e-shopu světa. Je to obdoba českého Aukro.cz, nebo například Bazos.cz. Aliexpress nabídka zboží skýta nepřeberné a nejširší množství produktů, které je převážně výrobou z Číny. Pokud víte co si chcete koupit, tak i tak vás čeká delší hledání, než najdete to co hledáte a to co splní vaše požadavky, tato velice široká nabídka zboží skýtá i toto negativum.

TIP: Získejte slevu na jakýkoliv nákup na Aliexpress do výše až 10%

Velice často si můžete povšimnout, že jeden stejný výrobek od jednoho výrobce najdete v nabídce někoikrát a pokaždé za jinou cenu, případně pod jinou slevou. Pokud najdete nějaký výrobek, který je takto v nabídce vícekrát, doporučujeme se řídit dle referencí (tzv. „feedback“), dle kterého můžete poznat reference a recenze ostatních lidí, kteří daný produkt z Aliexpress nabídky zakoupili. Ne vždy se jedná o produkt, který je nejlevnější, na to doporučujeme si při výběru dát pozor.

Ještě nevíte co koupit, ale chcete se „jen tak“ podívat co obsahuje nabídka zboží na Aliexpress ?

[hana-code-insert name=’textova_prava‘ /]Tato varianta je asi ta nejlepší, pokud chcete nákupování přes Aliexpress vyzkoušet. Pokud si jdete nabídku pouze prohlédnout, může být pro vás takováto zkušenost velice zajímavá. Aliexpress nabídka zboží někdy dokáže pobavit, nebo udivit. Při procházení nejrůznějších nabídek produktů zcela jistě narazíte na produkty u kterých budete nevěřícně kroutit hlavou, jak něco takového může vůbec někdo vyrobit.

Aliexpress nabídka zboží
Nejčastější nabídka zboží na Aliexpress je právě v oblasti oblečení a módy

Nákup přes Aliexpress, aneb na co si dát pozor ?

Zejména tu hlavní věc jsme popsali výše, ale zcela jisté je, že většina lidi se kouká po ceně daného výrobku. Toto je také velmi důležitý bod, ale doporučujeme se zaměřit zejména na reference zákazníků u daných produktů („feedback“).

TIP: Přečtěte si táké – Návod jak levně nakupovat na Aliexpress ?

Také se podívejte na to, zda li je u produktu doprava do české republiky, nebo na slovensko zdarma. Jedná se o „Worldwide Free Shipping“. 

Pokud máte v plánu objednávat na Aliexpress oblečení z Číny, neměli by jste opomenout také tabulku velikostí a materiál, ze kterého byl výrobek vyroben. Ideální je, když jsou u výrobku i detailní fotografie.
AliExpress kompletní recenze

Suma sumárum, na co si dát pozor : 

  • Nekoukejte pouze na cenu, ale také na reference („feedback“).
  • Zkontrolujte zda-li je u produktu doprava do ČR, nebo SK zdarma („Worldwide Free Shipping“).
  • Při nákupování oblečení na Aliexpress neopomeňte prozkoumat tabulku velikostí a materiál výrobku.

Aliexpress nabídka zboží z Číny – rozcestník nabídek

Jak nakupovat na aliexpress
Chcete získat část peněz z každého nákupu na Aliexpress zpět ?

AliExpress recenze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *