Black Friday v OKAY přináší ohromující slevy

Podzim je v plném proudu a mnozí z vás jistě pomalu začínají přemýšlet o tom, co svým blízkým a přátelům pořídí k Vánocům za dárky. Konec roku obvykle bývá ve znamení výprodejů a slev, čehož můžete využít také pro nákup potřeb a předmětů pro vlastní potřebu či potěšení. Hitem posledních let jsou nabídky v rámci akcí Black Friday. S těmi už pravidelně přichází také renomovaný obchod OKAY.

Proč vznikl Black Friday a kdy se používá?

Black Friday je už relativně známý pojem, málokdo ale ví, proč se době podzimních slev říká právě tímto anglickým souslovím, jež v překladu znamená „černý pátek“. Má připomínat hospodářskou krizi z dvacátých let minulého století, respektive snahu o její překonání tím způsobem, že podniky nabádaly lidi k nákupům pomocí velkých slev, aby se ekonomika opět rozhýbala. V dnešní době jsou slevy značným lákadlem a obchody se jimi snaží získat co nejvíce zákazníků, protože na trhu prakticky ve všech odvětvích panuje velká konkurence.

Černý pátek u OKAY

U OKAY se při Black Friday v roce 2021 můžete těšit na skutečně atraktivní slevy na elektroniku. Dosahují až 82 %, což je takřka unikátní. Vybrat si lze například nový iPhone, který se díky slevám v rámci akce Black Friday může stát dostupným zbožím i pro méně movité lidi. Dále jsou ve slevě domácí spotřebiče, televizory apod.V akci ale bude veškeré zboží, obchod navíc chystá spoustu překvapení.

Black Friday samozřejmě není jen záležitostí OKAY. Využívají jej také velké nadnárodní společnosti typu Adidas či Nike, u nichž si díky tomu koupíte s mnohdy výraznou slevou značkové oblečení.

Na Black Friday se už určitě těší řada z vás. Češi si během podzimního období zvykli, že obchody a eshopy lákají zákazníky na atraktivní ceny, které jsou jinak po většinu roku spíše jen výjimkou. Ujistěte se, že tentokrát Black Friday v OKAY nezmeškáte. Zboží je sice dost, ale nával zájemců bude zcela jistě značný.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *