Bob a Bobek i Maxipes Fík slaví u Geekshirts 10 let!

Znáte slavné králíky z klobouku a Maxipsa Fíka? Kdo by tyto známé hrdiny večerníčků alespoň jednou neviděl v akci? Asi každý. Pokud je máte opravdu rádi, rozhodně nezůstanete pouze u večerníčků. Jen si vzpomeňte na děti, které si život bez svých hrdinů nedokážou vůbec představit. Není to žádný problém. Na Geekshirts.cz totiž aktuálně slaví 10 let triček a mikin právě s Bobem a Bobkem či Maxipsem Fíkem. Ne, rozhodně se nejedná o nijak dětinské motivy. Vždyť tyto nadčasové pohádkové postavy dodnes učarovaly i dospělým. Důkazem budiž třeba i fakt, že králíci z klobouku se stali maskoty MS v hokeji 2015. V jakých podobách je tedy můžete na tričku mít?

Obsah článku

Neposední králíci z klobouku


Větší Bob a malý Bobek vylézají z klobouku kouzelníka Pokustóna. Přesně tento výjev máme spjatý hned s počátkem každého dílu seriálu. Ten běží v televizních obrazovkách již od roku 1979! Už tehdy poprvé svým typickým hlasem Josef Dvořák promluvil ústy králíků, z nichž jeden hodlá po ránu cvičit a druhý ne. Na tričkách není problém zvolit jakýkoli motiv. Moc hezky vypadá cestovatelský s oběma hrdiny a zeměkoulí. Zapomenout nelze ale ani na hokejové prostředí.

Velký, ale milý Maxipes Fík

Maxipes Fík je z hlediska svého pobytu v televizi poněkud starší. Zhlédnout první večerníček s tímto velkým psem mohly děti již v roce 1975. Na tričku je motiv tohoto obřího chlupatého psa velmi vtipný a spousta lidí si ho oblíbila. Výborně vypadá s narozeninovým dortem anebo se svou kamarádkou Ájou.

Unikátní design zaručen!

Chtěli byste tričko s motivem zmiňovaných dětských hrdinů, které nikdo nemá? Nechte si ho speciálně vyrobit. Na www.geekshirts.cz stačí pouze sdělit svou představu a poté vyhotoví návrh. Společnost mající licenci jak na Boba a Bobka, tak na Maxipsa Fíka vám vyjde vstříc v každém detailu a vy získáte zcela originální ilustraci.

 

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *