Cashflow summit 2016, aneb unikátní konference o pasivních příjmech

cashflow summit 2016

Obsah článku

Cashfow summit 2016 – o co se jedná ?

Jedná se již o 3. ročník konference zaměřené na téma jak budovat pasivní příjmy, investovat, navyšovat cashflow a jak vybřednout z takzvaného krysího závodu a stát se finančně nezavíslými. Celá konference je postavená na principu známé stolní hry a knižní předlohy od Roberta Kiyosakiho se stejnojmeným názvem Cashflow.

Kdy a kde se koná ?

Konference se koná již 4.6.2016 v Olomouci v BEA centru.

Cashflow summit bude rozdělen do 3. částí

1. Jak se dostat ven z krysího závodu ?

Tato část se bude zabývat hlavně příležitostmi na trhu. Můžete si poslechnout životní situace přednášejících a naučíte se finanční strategie jak se dostat k finanční svobodě skrze podnikatelskou činnost, nemovitosti, investování do akcii a další alternativy.

2. Rychlodráha

Dle stolní hry Cashflow, znamená rychlodráha situaci kdy vaše pasivní příjmy přesáhnou tzv. pasivní výdaje, které v životě máte. V té chvíli jste prakticky finančně nezávislí a dle Roberta Kiyosakiho se ocitnete na rychlodráze. Budete mít možnost si poslechnout významné české investory a podnikatelé, kteří již na „rychlodráze“ jsou nějaký ten čas a ukážou vám jak vypadají velké obchodní příležitosti.

3. Afterpárty a networking – seznámení s ostatními

Večerní program bude ve znamení networkingu, tedy možnosti poznat stejně smýšlející lidi jako jste vy.

[button-green url=“http://www.usetrito.cz/out/cashflow-summit-odkaz-z-clanku“ target=“_blank“ position=“center“]Chci vědět více info o Cashflow Summit 2016[/button-green]

Koho na Cashflow summit 2016 uvidíte a uslyšíte přednášet ?

Nela Kubasová – Investorka do nemovitostí, zakladatelka projektu Realitní shaker. Pomáhá lidem v tvorbě pasivních příjmů prostřednictvím investování do nemovitostí. Od Nely se dozvíte mnoho zajímavých a cenných informací o nemovitostech a také jak vybrat správnou investiční nemovitost s dvouciferným ročním zhodnocením.

Petr Borkovec – Akcionář a zakladatel finančně poradenské společnosti Partners a zároveň také investor do startupů a začínajích projektů s rychlým tržním růstem.

Libor Hoření – Mladý internetový podnikatel, který má na svědomí největší internetovou kuchařku TopRecepty.cz

Tomáš Michálek – Obchodník na burze, investor do akcií a dluhopisů. K obchodování na burze se dostal díky Petru Kellnerovi, který je momentálně nejbohatší čech a 70. nejbohatší člověk naší planety.

A mnoho dalších zajímavých osobností, pokud vás zajíma kdo bude na Cashflow Summitu 2016 přednášet podívejte se na oficiální stránky CS.

[button-green url=“http://www.usetrito.cz/out/cashflow-summit-odkaz-z-clanku“ target=“_blank“ position=“center“]Chci vědět více info o Cashflow Summit 2016[/button-green]

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *