Ideální ubytování v Chorvatsku pro váš letní pobyt

ubytování v chorvatsku

Ideální ubytování v Chorvatsku ?

ubytování v chorvatskuLéto a období letních dovolených se každým dnem blíží. Počasí, které panuje v posledních dnech na našem území se již dá označit jako „letní“ a vy pořád nevíte, kam se vydat na letní dovolenou ? Kde utratit peníze, které jste možná celoročně šetřili, tak aby to stálo za to ? Spojte si dvě slova, která se nejčastěji u nás se slovem dovolená spojují. Ano, bude to Chorvatsko a dovolená – Chorvatsko dovolená. Destinace, kam se za svůj život každý podívá alespoň jednou, ale co to letos udělat jinak a vyhnout se hotelům, které jsou napěchovány stovkami hostů ? Máme pro vás skvělou alternativu pro ubytování v Chorvatsku.

Rodinná cestovní kancelář Eliška plní již dvě desetiletí sny o úžasné dovolené v Chorvatsku. Když vidím někde „Chorvatsko apartmány“ nebo „Chorvatsko ubytování“ nemusím se namáhat s klikáním na reklamu, jelikož vím, že dovolenou v Chorvatsku mi zajistí cestovní kancelář Eliška. Rodinný přístup je v této cestovní kanceláři základem. Pokud se během vašeho pobytu dostanete do jakýchkoliv nesnází, postarají se vám o zajištění účinné a rychlé pomoci. V případě problému, který by mohl vzniknout na cestách nabízí také aktivní pomoc při tlumočení s majiteli, nebo například s policií.

Proč by měla tedy vaše dovolená v Chorvatsku být v režii CK Elišky ?

Apartmány jsou vždy situovány u písečno-oblázkových pláží. Jedná se o ubytování v soukromí. Apartmány jsou po rekonstrukci a cestovní kancelář je připravila hlavně pro rodiny s dětmi. Ubytovat se můžete v městečkách Biograd na Moru, Svatý Filip i Jakov, Turanj, Podstrana, Dugi Rat, Marušiči, Pisak, Živogočše a ve spoustě dalších. Podívejte se sami na jejich webové stránky.

Jak probíhá rezervace ?

  • Nejprve si vyberete vhodný objekt k ubytování, dle vaší chuti.
  • Zvolíte si váš vybraný apartmán a potvrdíte tlačítkem „Nezávazná rezervace“
  • Vyplnite datum vašeho pobytu a veškeré nezbytné informace.
  • V nejbližším možném čase se vám ozve jeden z operátorů CK Elišky a dokončí s vámí celou rezervaci.

Věříme, že jsme vám alespoň trochu pomohli v otázce kde a jak najít ideální ubytování pro pobyt v Chorvatsku. V případě, že budete mít jakékoliv dotazy k tomuto tématu, neváhejte se nás zeptat níže v komentářích a rádi vám poradíme.

Přejeme vám krásnou dovolenou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *