Revoluce ve vzdělávání s názvem online kurzy

online kurzy

Online vzdělávání a online kurzy

Co dělat, když se chceme něco nového naučit ? Běžně jsme si najmuli vyučijícího, navštivili kurz, nebo vzdělávací seminář, ale doba se mění. Pokud se rádi učíte novým věcem, jste natolik časově vytížení, že si nemůžete dovolit na žádné hodiny docházet, případně se vám nechce platit mnohdy vysoké částky za vzdělávací kurzy, nebo to jednoduše máte daleko a náklady na cestu by se vám nevyplatily, máme pro vás zajímavou alternativu s názvem online kurzy.

Co vše se můžeme díky online kurzům naučit ?

Díky online vzdělávání se můžete doslova naučit cokoliv a kdekoliv. Od osobního rozvoje, podnikání, až po jazyky, nebo zdraví. Navíc tyto kurzy jsou o mnoho levnější než klasické vyučování s lektorem a to hlavně z toho důvodu, že zde ve formě online kurzů pro vás lektor připraví veškeré materiály a vyuková videa jen jednou a nemusí každému žákovi opakovat dokola to samé, díky tomuto přístupu se online vzdělávání výrazně zlevní oproti tomu klasickému.

Koupili jste si fotoaparát a chcete se začít učit fotit ? Nebo byste se chtěli naučit, jak správně připravovat sushi ? Rádi píšete a uvažujete, že by jste vydali vlastní knihu, ale nevíte jak na to ? To vše i více se můžete naučit prakticky odkudkoliv prostřednictvím portálu VímVíc.cz

Jaké témata se mohu naučit ?

 • Podnikání
 • Osobní rozvoj
 • Finance
 • Vaše kariéra
 • Marketing
 • Vývoj a development
 • Webové stránky
 • Design
 • Jazyky
 • Zdraví a krása
 • Video a fotografie
 • Práce s počítačem
 • a mnoho dalších zajímavých témat najdete na portále VímVíc.cz

Jak se dá ušetřit na online kurzech ?

Jelikož jsme portál o úsporách, připravili jsme si pro vás i několik tipů jak právě na něčem tak krásném jako je vzdělání můžeme ušetřit nějakou tu korunu k dobru. Vybrali jsme pro vás tři zajímavé online kurzy, které jsou právě ve slevě a dají se tak výhodně nakoupit.

[one_third]

Jak na copywriting ?
online kurzy copywriting

Zajímavý online kurz na téma jak na copywriting. Kurz je vhodný pro ty, kteří se chtějí naučit psát profesionální texty, stát se odoborníkem na cílené psaní a začít si takhle vydělávát prostřednictvím internetu na volné noze. Kurz vás naučí jak správně a bez chyb psát poutavé reklamní texty, rozhovory, nebo tiskové zprávy.

[button-green url=“https://www.vimvic.cz/kurz/jak-na-copywriting“ target=“_blank“ position=“center“]Jak na copywriting[/button-green]

Cena kurzu je slevněná z 800 Kč na 699 Kč, můžete tedy ušetřit 13%.

[/one_third]

[one_third]

Jak na paleo dietu ?online kurzy paleo dieta

Kurz zabývající se moderním zdravým způsobem stravování nazývající se paleo. Celé paleo je založené na kvalitní a hlavně přirozené stravě, jedná se tedy o návrat ke kořenům a vyřazení průmyslově zpracovaných potravin. Kurz vás naučí vše co je třeba o paleo dietě vědět aby jste spálili tuk a zároveň nabrali svalovou hmotu a celkově zlepšili vaše zdraví.

[button-green url=“https://www.vimvic.cz/kurz/jak-na-paleo-dietu“ target=“_blank“ position=“center“]Paleo dieta[/button-green]

Cena kurzu je slevněná z 799 Kč na 699 Kč, můžete tedy ušetřit 13%.

[/one_third]

[one_third_last]

Zdvořilá angličtinaonline kurzy angličtina

Kurz, který vám pomůže zlepšit vaši angličtinu a naučit se mluvit slušně a zdvořile. Jedna z nejčastějších chyb nerodilých mluvčí je, že jejich angličtina vyznívá pro ostatní příliš hrubě. V tomto kurzu vám s tím zkušený lektor pomůže a vy tak můžete okouzlit ostatní vaší angličtinou.

[button-green url=“https://www.vimvic.cz/kurz/zdvorila-a-profesionalni-anglictina“ target=“_blank“ position=“center“]Kurz angličtiny[/button-green]

Cena kurzu je slevněná z 549 Kč na 485 Kč, můžete tedy ušetřit 12%.

[/one_third_last]

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *