Exotická dovolená na míru, dle vaší chuti

exotická dovolená

Exotická dovolená na míru, šítá přímo na vás

Není to tak dávno, kdy jsme vám představili portál, který vám připraví dovolenou dle vámi zadaných preferencí. Dnes se podíváme na cestovní kancelář, která se zabývá hlavně exotickými typy dovolené s možností zvanou dovolená na míru. Musím říct, že já osobně jsem po návštěvě jejich stránek měl málem kufry sbalené a chystal jsem se vyrazit na jeden z nabízených zájezdů. Exotická dovolená je to, co bych právě teď potřeboval. Cestovní kancelář Monoi působí na českém trhu od roku 1996 a byli mezi prvními, kteří nabízeli exotické dovolené. Ze všech možností dovolené jsme pro vás vybrali tu nejzajímavější. Exotická dovolená na Srí Lance, samo o sobě tato věta je víc než všeříkající.

Co třeba dovolená na Srí Lance ?

exotická dovolená na srílanceNa Srí Lance na vás čeká jiný svět, sluncem zalitá exotika, dobrodružství a objevování přírodních i člověkem vybudovaných krás. Srí Lanka je ostrov, který leží na jihu Asie. Hlavní město má krkolomný název Srí Jayawardenapura, ale pro lepší výslovnost se používá jméno Kotte. Také Srí Lanka má ještě jedno označení, říká se jí také Cejlon.  Nemusíte se bát, že by v průběhu vaší dovolené mohli nastat problémy s komunikací, nemusíte se bát na Srí Lance se v pohodě domluvíte anglicky.

Pokud si budete chtít svou dovolenou trochu osladit, určitě vyzkoušejte pravou skořici, která se pěstuje pouze zde. A také ochutnejte některou z místních specialit, ceny za jídla nejsou přemrštěné a věřte, že se najíte do syta.

Překvapit vás mohou místní obyvatelé sedící na kůlech v moři nedaleko břehu. Chytají takto malé rybky. Místo na kůlu se dědí z generace na generaci. Já nevím jak vy, ale ještě jsem je, ani neviděl a už jsem překvapený.

Poznáte i odkaz dávných civilizací, na ostrově je spousty možností sportovního vyžití či jen lenošení na romantických plážích. Srí Lanka vás zve na nezapomenutelnou exotickou dovolenou!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *