Jak vybrat levný a kvalitní kočárek ?

Jak vybrat levný a kvalitní kočárek ?

Čekáte příchod malého nezbedníka, či nezbednice? Věřte, že se nevyhnete otázce, kde koupit kočárek. Pokud patříte mezi lidi, kteří místo chození po obchodních domech volí internet máme pro vás tip, kde kočárek a další doplňky snadno pořídit. Když uslyšíte AAA, co se vám vybaví? Hádám, že autobazar, který nemá zrovna dvakrát dobrou pověst. Stojí tedy za zvážení zda nevyměnit autobazar za eshop s kočárky, tedy AAAkocarky.cz. Nemusíte se bát, tady se na vás nechystá někdo přehnaně vydělávat, ani vám nabízet nevýhodné úvěry. Pravdou ovšem je, že pořízení takového kočárku není otázka pár stovek, ale věřte, že se jedná o investici, která se vyplatí. Bezpečí pro vaše dítě je přeci nejdůležitější. My jsme pro vás vybrali tři typy kočárků, které stojí za zvážení a případnou koupi. Pojďme se na ně podívat.

Obsah článku

Kočárky Patron

Kočárky Patron

Společnost Patron Bohemia odstartovala v České republice výrobu dětských kočárku s vizí pokračovat ve výrobě tradičních originálních českých kočárků, která probíhala v Mělníku v roce 1999. Úplně prvotní kočárek Patron byl představen v roce 2000. V dnešní době zaujala společnost Patron Bohemia pozici největšího výrobce dětských kočárků v České republice.

Kočárky Firkon

Kočárky Firkon

Firkon je rodinná firma z Polska, která vyrábí kočárky se značkou Firkon. Byla založena v roce 1987. Kočárky Firkon jsou známé svou kvalitou a dlouhou životností. Kočárky Firkon jsou vyráběny v souladu s evropskými normami EN1888.

Kočárky Camarelo

Kočárky Camarelo

Společnost Camarelo je původem z Polska, na výrobu kočárků pro děti se zaměřuje již řadu let. Kočárky Camarelo se pyšní velmi lehkou konstrukcí, prostornou hloubkovou vanou a také otočnou sportovní nástavbou.

 

Vybrali jsme pro vás jedny z nejlepších výrobců dětských kočárků. Věříme, že si vyberete a budete spokojeni vy i vaše dítě. Hodně štěstí při výběru!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *