Sledování vozidel šetří firmám peníze

sledování vozidel

Představte si, že máte firmu s rozsáhlým vozovým parkem. Vaše výdaje za provoz tohoto vozového parku jsou přehnané a vy hledáte řešení, jak tyto výdaje snížit. Těžká otázka, nemyslíte? Odpověď na ni je však primitivní, říká se tomu „sledování vozidel“.

Co vám sledování vozidel přinese?

Po zavedení systému pro sledování vozidel GPS Dozor firmy opravdu ušetřily. Jakmile začalo všechno fungovat na vozovém parku, náklady se snížily o 20-40 %.

Jak toho firmy dosáhly?

Ke snížení nákladů došlo díky menšímu počtu takzvaných „černých jízd“. Zaměstnanci firem přestaly vozový park využívat pro své soukromé účely a tím samozřejmě klesly najeté kilometry a logicky tedy i snížení výdajů za pohonné hmoty. Díky sledování vozidel máte stoprocentní kontrolu nad tím, kde se vaše auta z vašeho vozového parku nacházejí.

Jaké další výhody mi do firmy přinese GPS Dozor?

  • Optimalizaci pracovní doby
  • Kontrolu nákladů na pohonné hmoty
  • Optimalizaci času
  • Úspora času – Automatickými reporty, Automatickou knihou jízd
  • Získáte dokonalý přehled o svém vozovém parku

Systém GPS Dozor dále nabízí možnost optimalizaci tras a snížení havarijních pojistek vozidel. Pokud tedy chcete mít stoprocentní kontrolu nad tím, co se děje u vás ve firmě GPS Dozor je pro vás správnou volbou. Budete moci sledovat pohyb vozidel v reálném čase, získáte přehled o spotřebě a tankování a také získáte možnost sledování vozidel na mapách Google Maps. GPS Dozor můžete využít na kontrolu osobních automobilů, nákladní dopravy, zemědělskou techniku, stavební stroje, autobusy, motocykly, technické služby, sledování kontejnerů a lodní přepravy. Jednoduše na co si vzpomenete, to můžete sledovat!

Malé doporučení na závěr: Když se rozhodnete využít sledování vozidel přes GPS Dozor upozorněte své zaměstnance na to, že budete tento systém využívat. Vyhnete se zbytečným konfliktům 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *