Chcete uchovat potraviny dlouho čerstvé na cestách?

Mnoho z nás každým dnem řeší obědy do práce, svačiny pro děti, pokrmy na výlety či třeba vaření na cestách s kamionem. V daných situacích určitě chcete, aby připravené jídlo zůstalo dlouho čerstvé, nepomačkalo se a zachovalo si co nejlepší chuť. Jak na to?

Naprostá klasika

Pokud jste někdy jako dospělí zavítali do školních jídelen, určitě jste si všimli popularity termo jídlonosičů. Právě ty představují nejklasičtější řešení, ať už se chystáte odnést potraviny kamkoliv. Důvodem je jejich příznivá cena, kdy přibližně za šest set korun získáte kvalitní pomůcku do konce života.

Ideální variantou je samozřejmě speciálně upravená nerezová ocel, jež nevypouští do obědů toxické látky, perfektně drží teploty a je velmi odolná vůči mechanickému i chemickému namáhání. Nezapomeňte si pořídit výrobek se třemi miskami, abyste zvládli uchovat nejen hlavní jídlo, ale i polévku a zákusek.

Plast i sklo

Váš obědník může mít samozřejmě celou řadu dalších podob, kdy za zmínku stojí i plast a případně sklo. První varianta je nejlevnější volbou ze všech a potěší vás lehkou hmotností. Na druhou stranu je nutné vzít v potaz o něco menší životnost a pro někoho i nezajímavý vzhled.

Oproti tomu sklo funguje perfektně i v dlouhodobém horizontu, ale někteří jedinci zkrátka nemají rádi jeho hmotnost. Moderní tvrzená varianta není v žádném případě tak náchylná na rozbití, jak si lze myslet.

Pořádnou porci inspirace získáte na stránkách internetového obchodu pod výše vloženými odkazy. Ať už se chystáte do kanceláře, školy, na výlet, či chcete být spíše doma a uvařit si poctivý pokrm, během několika málo kliknutí objednáte vše potřebné za bezkonkurenční ceny. Nepřehlédněte ani časté slevové akce a rychlou dopravu k nákupu v hodnotě alespoň 999 Kč zcela zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *