City mobile

City Mobile je virtuální mobilní operátor. Smlouvu uzavíráte se společností City Mobile s.r.o. Mobilní síť virtuálního operátora Vodafone

Nabídka

City Mobile nabízí pětici tarifů, z nichž čtyři jsou více podobné většině nabídky virtuální konkurence, a jeden, který nabídne účtování po sekundách. Na rozdíl od většiny svých oponentů nabídne možnost zakoupení dotovaného telefonu. Prvním tarifem, který je možné z nabídky vybrat, je balíček City MINI. Zákazníka přijde na 99 korun měsíčně. Za tuto cenu je nabídnuto 60 volných minut. Vše, co se provolá nad tarif, pak stojí 1,50 Kč za minutu. Typ tarifikace je 60+1. Znamená to tedy, že první započatou minutu platíte celou a zbytek hovoru po sekundách. Jedna zpráva SMS přijde na 1,25 Kč. Multimediální zpráva má cenu 4,95 Kč.

Druhým, dražším tarifem pak je City STANDARD. V něm za 199 korun měsíčně získáte 150 minut volání a 50 SMS. Hovory jsou účtovány technikou 60+1. Poplatky po překročení tarifu jsou naprosto shodné jako u předchozího balíčku.

Další v nabídce se nachází tarif City MAX. Ten přijde na 249 korun za měsíc a obsahuje 100 volných minut, 50 volných SMS a 150 MB dat. Ostatní parametry jsou shodné jako u výše zmíněných.

Posledním klasickým tarifem je City RODINA. Měsíčně stojí 449 Kč. Nabídne 300 volných minut a 60 SMS. Ceny volání a SMS mimo tarif jsou stejné jako u předchozích balíčků.

Posledním, a to speciálním tarifem, je SEKUNDOVKA. Od ostatních se odlišuje tím, že hovor není počítán technikou 60+1, nýbrž 1+1, a tak platíte pouze po sekundách a nemusíte tak vždy hradit první minutu. Minuta do sítě City přijde na jednu korunu. Do ostatních sítí pak voláte za 1,80 Kč. SMS do sítě City stojí jednu korunu, do ostatních sítí pak posíláte za 1,25 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *