Co je to CINCINK? Unikátní portál s komplexními službami

Chcete investovat do vlastní nemovitosti? Plánujete prodat svůj rodinný dům, byt, nebo jinou nemovitost? V obou případech využijete služeb různých profesionálů, ať už z řad právníků, hypotečních specialistů, techniků, fotografů i daňových poradců. Před nedávnem byste jednotlivé služby vyhledávali zvlášť, což by vám zabralo spoustu času. Komerční banka však představila férový realitní portál CINCINK, na němž nabízí komplexní realitní služby.

CINCINK vznikl na popud Komerční banky, která řekla svým zaměstnancům, že pokud přijdou s unikátním a uceleným nápadem, tak ho podpoří. Přesně tak se také stalo a jedna zaměstnankyně představila právě CINCINK, takže startup je nyní pod záštitou jedné z nejvýznamnějších českých bank. Férový realitní portál slouží oběma stranám, tedy prodávajícímu i kupujícímu. Nejedná se pouze o inzertní místo.

Inzerce je zdarma

Velkou výhodou je, že můžete na portál vložit inzerát zdarma, přičemž tato služba je bezplatná dokonce i pro realitní kanceláře. Jestliže tedy máte zájem o prodej bytu, stačí vložit inzerát a vyčkat, až se vám někdo ozve.

S běžnými fotografiemi pořízenými smartphonem příliš nezaujmete, spíše vsaďte na profesionálního fotografa, jenž dokáže zachytit vaše obydlí zajímavě a atraktivně. Stejně tak je důležitý i doprovodný text, v němž zájemce najde všechny potřebné informace. Všechny dané služby si můžete za přijatelné ceny objednat právě skrze CINCINK.

Co dále tento férový realitní portál dokáže zprostředkovat vám jako prodejci? Odhad ceny nemovitosti, 3D plánek, vizualizaci interiéru, technickou inspekci, ale i úschovu peněz a právní služby.

CINCINK je i pro kupující

Startup vám bude nápomocný i v okamžiku, kdy je středem vašeho zájmu koupě bytu. Jelikož se jedná o poměrně velkou investici, je nezbytné si všechno důkladně rozmyslet. Zajímavou službou je technická inspekce, která vám dokáže zjistit, v jakém stavu je daná nemovitost, jestli vyžaduje nějakou rekonstrukci a zda nemá nějaké skryté vady. Inspektor vás informuje také o tom, na kolik by vás případná rekonstrukce vyšla.

„Naším cílem je vytvořit portál, kde zájemce o prodej nebo nákup nemovitosti najde úplně vše, co potřebuje, a to od bezplatné inzerce, odborného poradenství, právních služeb přes výhodné financování, energetický štítek až například po stěhovací službu, zápis do katastru, převod energií, zkrátka až po první zacinkání klíčů nebo skleniček v novém domově. Odtud také vznikl název CINCINK. To vše pod záštitou a garancí jedné z největších bank v ČR – Komerční banky,“ uvedla Kateřina Stehlíková, která nápad na CINCINK dostala.

Vložte inzerce zdarma a začněte prodávat či nakupovat nemovitost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *